نماینده منتخب مردم کاشمر در مجلس نهم: با هم‌دلی و بصیرت ایده‌های جدید اجرایی می‌شود

بصیرت
نماینده منتخب مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس نهم گفت: با هم‌دلی و بصیرت ایده‌های جدید اجرایی می‌شود.

محمد اسماعیل‌نیا با تأکید بر اینکه به دنبال اجرای نظام تفکر و تحول است، اظهار کرد: این تحول بر مبنای آن چیزی که مکتب ما قبول دارد خواهد بود و در تمام جوهره‌های آن خواستِ خدا، توکل، توسّل، ارزش، سرعت بخشیدن به اهداف و ادای دِین دیده می‌شود.

اسماعیل‌نیا تصریح کرد: این تحول نه به عنوان تحول سیاست‌زدگی است بلکه تفکر تحولی است که به دنبال نظام شایسته‌سالاری است و در مسیر تکاملی خود بر پایه منطق و ارزش‌ها با سرعت حرکت می‌کند.

وی گفت: در ابتدا همه با هم با کمک رسانه‌ها، حرکت جدیدی را از زیرساخت باید آغاز کنیم و به هم قول بدهیم سیاست‌زدگی را بخشکانیم و با اتحاد و هم‌دلی و بصیرت، نهالی را بر پایه ولایت بکاریم تا از این موتوری که به حرکت در می‌آید، ایده‌های جدید شکل بگیرد و نظامی پویا، جدید و خلاق ایجاد شود و به مرحله اجرا در آید.

اسماعیل‌نیا گفت: برای خشکاندن سیاست‌زدگی در منطقه باید همه با هم بسیج شویم و گام برداریم زیرا خوش‌خیالی است که فکر کنیم یک روزه این معضل رفع می‌شود.

وی با اعلام اینکه باید از فرصت‌ها استفاده کرد و از شخصیت‌های قوی دعوت کنیم برای رفع مشکلات منطقه راه حل بدهند، افزود: اگر چه فاصله زیادی داریم اما باید با اصلاح زیرساخت‌ها بر مبنای صداقت و دلسوزی برای پیشرفت و توسعه تلاش کنیم و مجاز نیستیم سلیقه سیاسی را در برخی عرصه‌های عملیاتی وارد کنیم و حق نداریم برای سلیقه سیاسی‌مان چرخ‌های اقتصادی را در همه عرصه‌ها به هم بریزیم و شایسته‌ها را از بین ببریم.

منتخب مردم این منطقه در مجلس نهم با تأکید بر اینکه باید فضایی سالم و آرام ایجاد کرد و از افرادی استفاده کنیم که به هیچ چیز غیر از پیشرفت فکر نکنند، افزود: تمام همّ و غم من این است که صادقانه خدمت کنیم و در این مسیر همه ما ضعف‌هایی داریم که باید با کمک هم، آنها را رفع کنیم.

وی با مثبت ارزیابی‌کردن وضعیت رقابت انتخابات مجلس نهم و سپاسگذاری از حضور مردم شهیدپرور این منطقه در انتخابات ۱۲ اسفند، گفت: در انتخابات استراتژی چشمه‌های خودجوش را تعریف کردیم، از این‌رو فضایی در درون توده‌ها به طور فطری ایجاد شد که در دورترین روستاها چشمه‌های زلال و جوشانی بودند.

اسماعیل‌نیا بزرگترین سرمایه خود را مردم که فرصت بزرگی برای خدمت‌رسانی‌اند دانست و افزود: خوش‌بختانه در یک رقابت سالم در عرصه خدمتگزاری وارد شدم و اقدامی بی‌نظیر در تاریخ انتخابات ترشیز روی داد که این فتح بابی است برای اینکه صادق باشیم و سالم کار کنیم و به جای سیاست‌زدگی که آلودگی ایجاد می‌کند و نظام شایسته‌سالار را به هم می‌ریزد، وقت خود را برای مردم و خدمت به آنان بگذاریم و با سیاست‌زدگی‌ها، مدبّرانه و عاقلانه برخورد کنیم.

وی با اشاره به نقش با اهمیت اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر گفت: همه باید برای رسیدن به جامعه پویا، زنده، خلاق و رو به رشد تلاش کنیم و به حرکتمان به صورت جهتمند و در مسیر استراتژی‌ها سرعت بدهیم تا شاهد پیشرفت منطقه باشیم و با نقدهای دلسوزانه و ارائه راه‌ حل موانع را برداریم، در این میان از نظرات اصحاب فکر و اندیشه استقبال می‌کنیم.

اسماعیل‌نیا افزود: همه مدیران و افراد توانمند را که خدمت به مردم سرلوحه کارشان است و توانا، خلّاق و صاحب نظرند، بر پایه شفافیت و صداقت دعوت به کار می‌کنیم تا با اجرای تفکر تحول و ارزشی و داشتن تجربه مدیریت حرفه‌ای و خداپسندانه تنها به فکر پیشرفت منطقه باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!