همایش منطقه ای «مهندسی کامپیوتر، دانش و فناوری اطلاعات» در واحد کاشمر برگزار می شود

مهندسی کامپیوتر

همایش منطقه ای «مهندسی کامپیوتر،دانش و فناوری اطلاعات» از سوی دانشگاه آزاداسلامی واحد کاشمر در خرداد ماه سال ۱۳۹۱ برگزار می شود.

به گزارش کاشمری، رئیس واحد کاشمر با بیان این مطلب به خبرنگار آنا گفت: این همایش با هدف؛ رشد و توسعه دانش بنیادی و کاربردی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات در دستور کار حوزه پژوهشی این واحد قرار گرفته است.
دکتر ثمری در ادامه با اشاره به لزوم تبیین آخرین یافته های علمی در زمینه کامپیوتر اظهار داشت:این همایش در پی آن است تا با تشویق کارشناسان و پژوهشگران آنان را دعوت به ارائه دستاوردهای علمی کند.
وی به عنوان رئیس این همایش خاطر نشان شد: افزایش مشارکت دانشگاه ها در گسترش مرزهای دانش کامپیوتر یک ضرورت است و امیدواریم این همایش گامی موثر در حوزه ارتباط پژوهشگران ممتاز با صاحبان صنایع و کارآفرینان باشد.
ثمری با اعلم مشارکت واحد های دانشگاهی ؛قائنات،فردوس،قوچان،تربت حیدریه،شیروان و گناباد در امر برگزاری این همایش افزود:۱۵ نفر از چهره های علمی شاغل در مراکز دانشگاهی و مجموعه های تحقیقاتی فعال در زمینه علوم کامپیوتر به عنوان هیئت علمی با این همایش همکاری دارند.
وی در باره محورهای این همایش یادآور شد که ؛ مباحثی چون نرم افزار و علوم کامپیوتر، سیستم های هوشمند و محاسبات نرم،شبکه های کامپیوتری،معماری کامپیوتر و سیستم های دیجیتال و فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان محورهای تخصصی این همایش انتخاب شده است.
وی در پایان تصریح کرد:متقاضیان شرکت در این همایش می توانند مقالات خود را تا بیستم فروردین ماه سال ۱۳۹۱ به دبیرخانه این همایش مستقر در حوزه معاونت پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی ارسال کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!