کشف و ضبط بیش از یک تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در کاشمر

مواد غذایی فاسد
مدیر شبکه بهداشت و درمان و سرپرست دانشکده پرستاری کاشمرگفت: بیش از یک تن مواد غذایی غیر قابل مصرف در طرح بسیج سلامت نوروزی کاشمر کشف و ضبط گردید.

دکتر غلامرضا غلامی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، در خصوص اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در کاشمر طی سه هفته اول اسفند ماه، گفت: در سه هفته اول اسفند در قالب طرح بسیج سلامت نوروزی از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان ۷۷۸ بار توسط بازرسان بهداشت محیط بازدید بهداشتی به عمل آمده و مقدار ۱۱۷۶ کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف کشف و معدوم گردید .

وی در خصوص معرفی متخلفان به مراجع قانونی خاطر نشان کرد: در این خصوص ۲۴ پرونده متخلف به مراجع قضایی ارسال گردید.

دکتر غلامی از کلیه شهروندان خواست با بازرسان بهداشت محیط همکاری لازم را داشته باشند و در هنگام خرید، بر اصول بهداشتی کالا از قبیل: تاریخ تولید و انقضا و داشتن پروانه بهداشتی کالا، نظارت دقیق داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه مشکل بهداشتی با شماره تلفن۰۹۶۷۸ ستاد فوریت‌های سلامت محیط و کار تماس گرفته و مشکل خود را اعلام و پیگیری نمایند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!