گزارش ۲ مورد تخلف انتخاباتی در کاشمر

انتخابات شهرستان کاشمر

رییس هیات بازرسی انتخابات در شهرستان کاشمر از اعلام دو مورد تخلف انتخاباتی در این شهر خبر داد.

محمد رضا دهباشی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه این افراد با حضور در محل شعبات اخذ رأی به نفع کاندیدای خود تبلیغ می کردند، اظهار داشت: به محض اطلاع از این موضوع بازرسان با حضور در محل با متخلفان برخورد کردند.

وی با اشاره به اینکه اجازه نخواهیم داد هیچ گروه و جناح خاصی در امر انتخابات خدشه ای وارد کند، اظهار داشت: هیات بازرسی به منظور کنترل حسن جریان انتخابات، آماده دریافت گزارشات مربوط به وقوع تخلفات انتخاباتی و مواردی که موجب مخدوش شدن جریان انتخابات است خواهد بود.

وی ضمن تاکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز از هر گونه اقدام از سوی کاندیداها و هواداران آنها که سبب تحریک و تشویش اذهان عمومی گردد، تاکید کرد.

دهباشی گفت: از مجموع ۱۲ نفری که جهت کاندیداتوری نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند ۴ نفر انصراف و یک نفر رد صلاحیت شد.

۳ نظر

  1. حسن گفت:

    خوبه

  2. غلامرضا گفت:

    احسنت بر شما مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد که برگ زرین دیگری در انتخابات مجلس نهم رقم زدید و از انقلاب و رهبر عزیز و آرمان های امام راحل حمایت نمودید.آفرین برشما – دست مریزاد

  3. احمد علی گفت:

    از حدود چهار پنج سال پیش این فکر و اندیشه به وجود آمده که باید یک نفر دیگر به غیر از این دونفر به مجلس راه یابد تا شاید بتواند طرحی نو دراندازد و کاشمر و بردسکن و خلیل آباد را آبادتر نماید . این اندیشه در دوازده اسفند ۹۰ به بار نشست و دکتر محمد اسماعیل نیا راهی مجلس نهم شد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!