انسداد دو ماهه محور قدیم سبزوار – کاشمر

جاده کاشمر

مرکز مدیریت راه های استان خراسان رضوی اعلام کرد: با توجه به اجرای عملیات راهداری، بخشی از محور قدیم سبزوار- کاشمر، به مدت دو ماه دارای محدودیت ترافیکی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی و بنابر اطلاعیه مرکز مدیریت راه های استان با توجه به اجرای عملیات تعمیر و مرمت اساسی پل فلزی در محور قدیم سبزوار-کاشمر، از کیلومتر ۵ این محور به طول ۷۰۰ متر، از امروز به مدت دو ماه از ساعت ۷ صبح الی ۱۸ مسدود خواهد بود.رانندگان می توانند از کنارگذر پل لوله ای کال شور که در مجاور محل اجرای عملیات قرار دارد عبور کنند.

این گزارش حاکی است با توجه به اجرای عملیات بهسازی و آسفالت در محور سبزوار ۴۰۰ متر پس از ابتدای این مسیر به طول ۱۲۰۰ متر از امروز به مدت دو ماه، از ساعت ۷ صبح الی ۱۸ عصر مسدود خواهد بود. در این اطلاعیه آمده است: رانندگان می توانند با تمهیدات لازم و رعایت کامل نکات ایمنی، همزمان با اجرای عملیات از لاین موجود در محل تردد کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!