باید زمینه توسعه ظرفیت‎های گردشگری را در کاشمر فراهم کرد

مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی :
باید زمینه توسعه ظرفیت‎های گردشگری را در کاشمر فراهم کرد
حمایت از سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری، افزایش زمان ماندگاری مسافر را به دنبال دارد

گردشگری کاشمر

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات استانداری خراسان رضوی گفت: باید با حمایت از سرمایه‌گذاران زمینه توسعه ظرفیت‌های گردشگری کاشمر را فراهم نمود .

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، محمدرضا خلیلی امروز ۸ فروردین ماه در حاشیه بازدید از ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان کاشمر، طی سخنانی اقدامات ستاد را در راستای جلب رضایت و افزایش رفاه حال زائران و مسافران مطلوب ارزیابی کرد .

وی با اشاره به اینکه شهرستان کاشمر به لحاظ برخورداری از جاذبه‌های گردشگری و زیارتی غنی است، اظهار داشت: باید با حمایت از سرمایه‌گذاران زمینه توسعه این ظرفیت‌ها، رونق اقتصادی و افزایش رضایتمندی ساکنان شهرستان و مسافران را فراهم نمود.

وی با اشاره به اینکه باید نظارت بر قیمت ارزاق عمومی مردم و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت‌ها  از اولویت‌های این ستاد باشد، گفت: با توجه به پتانسیل‌های منطقه در زمینه گردشگری و توریستی باید زمینه حضور و ماندگاری آنان را فراهم نمود .

خلیلی افزود: حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه صنعت گردشگری، افزایش زمان ماندگاری مسافران در دومین شهر زیارتی خراسان رضوی را به دنبال خواهد داشت .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!