رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر: پیگیری مسائل فرهنگی از مهمترین وظایف مسوولان در دانشگاه است

دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر پی گیری مسائل فرهنگی را از مهمترین وظایف مسوولان در دانشگاه دانست.

به گزارش خبرنگار آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، دکتر علی اکبر ثمری در اولین شورای فرهنگی این دانشگاه با بیان این مطلب اظهارداشت: در همین راستا بخشنامه‌ها و برنامه‌های روزمره بایستی با دقت بیشتری اجرا گردد و در نهایت تعاملات فرهنگی دانشگاه با نهادهای سطح شهرستان افزایش یابد.

وی ابرازداشت: بایستی در زمینه اطلاع رسانی کارهای فرهنگی دانشگاه و همکاری‌هایی که با سطح شهرستان داریم، قوی‌تر عمل کنیم.

ثمری در ادامه خواستار فراهم شدن شرایطی هرچه مناسب تر برای حضور دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی شد.

در ادامه رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد کاشمر در خصوص مصوبات این جلسه گفت: مقرر گردید با همکاری امور دانشجویی، بسیج دانشجویی و هلال احمر شاهد برگزاری کوهپیمایی دانشجویان در ارتفاعات شمالی شهرستان به صورت هفتگی باشیم.

حجت الاسلام سید مهدی طاهری خاطرنشان کرد: برای تشویق نشریات منتشر شده در واحد بر آنیم تا از محل بودجه فرهنگی به آنها کمک مالی کنیم.

وی با تاکید بر لزوم توجه به انجام ابتکارات جدید در حوزه مسابقات فرهنگی اظهارداشت: به زودی مسابقه فرهنگی در قالب پیامک در سطح دانشگاه برگزار می شود؛ ابتداء برآنیم تا به صورت هفتگی سلسله آیات و احادیثی برای مخاطبان ارسال شود و در نهایت در پایان ترم مسابقه‌ای برگزار گردد.

طاهری در ادامه از تقدیر از دانشجویان خواهر دارای حجاب برتر خبر داد و افزود: با همکاری حوزه پژوهشی برآنیم تا سلسله کتبی با مضامین ارزشی و پاسخ به سووالات برای خوابگاه ها و پایگاه های بسیج تهیه کنیم.

وی یادآورشد: برگزاری جلسات زیارت عاشورا در جوار مزار شهدای گمنام، اردوی زیارتی قم و جمکران ویژه دانشجویان در ایام نمایشگاه کتاب و حضور در مراسم غبارروبی امامزاده‌های شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!