زنگ مقاومت و علم آموزی در کاشمر نواخته شد

زنگ مدرسه

زنگ مقاومت و علم آموزی در مدرسه شاهد امام صادق(ع) شهرستان کاشمر در سالروز شهادت سپهبد صیاد شیرازی و شهید مرتضی آوینی به صدا درآمد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی محمودی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی و سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی اظهار داشت: در حال حاضر ایران اسلامی به کشوری سرافراز، مقتدر و سربلند در دنیا و خاورمیانه تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه تحصیل در مدرسه شاهد توفیقی است که نصیب شما شده است، خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ ایثارگران به گردن همه مردم حق مضاعفی دارند و شما دانش اموزان باید با تحصیل و کسب دانش راه شهدا و آرمان های امام راحل(ره) را ادامه دهید.
محمودی با تاکید بر اینکه آینده مملکت در دست شماست و هریک از شما مسوولان آ ینده کشور و شهرستان خواهید بود، بیان داشت: توفیقات علمی و پیشرفت هایی که کشور ایران با تلاش جوانان خود کسب کرده است باعث عزت و سرافرازی ایرانیان در دنیا شده است.
سرپرست فرمانداری کاشمر بیان داشت: مسوولیت ما در قبال زحمات و رنج هایی که جانبازان و خانواده های ایثارگران متحمل شده اند زیاد است و باید قدردان آنان باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!