سرپرست جهاددانشگاهی کاشمر: ایجاد آزمایشگاه تشخیص طبی و تاسیس پژوهشکده انگور و انار اولویت کاری این واحد است

جهاددانشگاهی

سرپرست جهاددانشگاهی کاشمرگفت: ایجاد آزمایشگاه تشخیص طبی و تاسیس پژوهشکده انگور و انار از مهمترین برنامه های پیش روست.

به گزارش خبرنگار آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، مهندس علی کاوه در دیدار با سرپرست فرمانداری کاشمر اظهارداشت: ایجاد آزمایشگاه تشخیص طبی در کوهسرخ، تاسیس پژوهشکده انگور و انار و پژوهشگاه علوم انسانی از اولویت‌های کاری ما در واحد جهاددانشگاهی کاشمر است.

وی تقویت جایگاه علمی کاشمر، همکاری در انجام سایر پروژه‌ها و کارهای زیربنایی در منطقه را از محورهای اصلی کارخود بیان نمود و اظهارداشت: تمام تلاشمان این است تا ترشیز بزرگ به جایگاه واقعی خود در منطقه نائل گردد.

در ادامه این دیدار مهدی محمودی سرپرست فرمانداری کاشمر بر استفاده از فرصت بدست آمده برای خدمت به مردم تاکید کرد و ابرازداشت: باید از فرصت بدست آمده به نحو شایسته استفاده نمود و منبع خیر و برکت در حوزه مسوولیتمان و جامعه باشیم.

وی با تاکید براینکه کاشمر دارای استعدادهای بسیار قوی در زمینه‌های اجتماعی، علمی و فرهنگی است، اظهارداشت: با وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالای منطقه این امر وظیفه ما مسوولان را در امر خدمت رسانی به مردم سنگین‌تر کرده است و باید در جهت تقویت امور زیربنایی و انجام کارهای زیرساختی در شهرستان تلاش مضاعفی داشته و کارهای زیادی انجام پذیرد.

محمودی با اشاره به زمینه‌های موجود گردشگری و کشاورزی در منطقه بر استفاده از توان و ظرفیت جهاددانشگاهی و جامعه دانشگاهی و علمی شهرستان برای شکوفایی استعدادها و ارتقاء این ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها تاکید کرد.

وی با بیان برخی مشکلات ناشی از خشک دهگی در منطقه کوهسرخ از مدیریت جدید جهاد دانشگاهی خواست تا در انجام کارهای علمی و تحقیقاتی در زمینه‌های کشاورزی با اولویت در منطقه کوهسرخ اهتمام ورزند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!