سرپرست فرمانداری کاشمر: نقش اصناف در ایجاد بازار مناسب برای عرضه تولیدات داخلی غیرقابل انکار است

اصناف کاشمر

سرپرست فرمانداری شهرستان کاشمر گفت: نقش اصناف در ایجاد بازار مناسب برای عرضه تولیدات داخلی به ویژه محصولات شهرستان و استان غیرقابل انکار است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، به نقل روز گذشته ۲۱ فروردین از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مهدی محمودی در بازدید از مجمع امور صنفی و اتحادیه‌های اصناف کاشمر، افزود: فرش دستباف شهرستان به دلیل قدمت دیرینه و برخورداری از کیفیت مناسب، به طور ذاتی توان رقابت با فرش‌های بافته شده در سایر نقاط کشور را داراست.

وی با اشاره به رکود نسبی این صنعت، اظهار داشت: حمایت اصناف مربوطه از یک سو و راهکارهای حمایتی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان از سوی دیگر می‌تواند برای رونق مجدد فرش بافی در کاشمر، راهگشا باشد.

سرپرست فرمانداری کاشمر تصریح کرد: فواید بی شمار تحقق شعار امسال از جمله افزایش ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت، تعامل و هم افزایی تمام مردم و دستگاه‌های اجرایی را به یک ضرورت تبدیل کرده است.

محمودی از اصناف و بازاریان به عنوان حامیان همیشگی ارزش‌های انقلاب اسلامی یاد و اضافه کرد: در کنار تمام کارکردهای اقتصادی بی‌بدیل اصناف، نباید از نقش آنان در تداوم این ارزش‌ها غافل ماند.

وی بازدید از ادارات و نهادهای شهرستان را در برنامه‌ریزی‌های دقیق‌تر و تصمیم‌گیری‌های سنجیده موثر دانست و بر تدوام آن تاکید کرد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!