سرپرست موسسه آموزش عالی و مرکز علمی کاربردی واحد کاشمر منصوب شد

جهاد دانشگاهی

سرپرست موسسه آموزش عالی و مرکز علمی کاربردی شعبه کاشمر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه خراسان، طی حکمی و به موافقت معاونت آموزش و ریاست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی، “علی کاوه بنا” به مدت دو سال به عنوان سرپرست موسسه آموزش عالی و مرکز علمی کاربردی شعبه کاشمر منصوب گردید.

بنابراین گزارش از جمله اهداف این تصمیم‌گیری انتقال ارزش‌های والای اسلامی و مواریث فرهنگی به دانشجویان با انجام برنامه‌های فاخر، ارتقای جایگاه مرکز کاشمر در منطقه و کشور با افزایش اعضای هیات علمی و دانشجویان می‌باشد.

با توجه به نیازمندی‌های منطقه‌ای به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی افزایش تعامل با نهادها و مراکز آموزشی شهرستان و حضور موثر در مجامع و شوراهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز به منظور حفظ حقوق و جایگاه مرکز بهینه‌سازی سیستم‌ها و روش‌ها و ارایه خدمات آموزشی با توسعه فناوری‌های جدید، افزایش بهره‌وری و مدیریت مطلوب هزینه‌ها از جمله اموری است که مد نظر قرار دادن آنها مورد تاکید قرار گرفته است.

۲ نظر

  1. اینجانب به نوبه خود، این انتصاب شایسته را خدمت سرور گرامی ،جناب آقای کاوه ، تبریک عرض مینمایم.با احترام رضا جلالی مشهد مقدس تلفن ۰۹۱۵۵۰۱۰۰۹۸ سایت http://www.rezajalaly.com

  2. محمد گفت:

    اگه ایشون همون جناب استاد کاوه دانشگاه پیام نور باشه که ….

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!