نمایشگاه هنرهای تجسمی در کاشمر برگزار شد

هنرهای تجسمی

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشمر از برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در این شهرستان خبر داد.

محمد نظام آبادی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: چندین نمایشگاه مختلف در ایام نوروزی ویژه مسافران و زائران بر پا شده که تا روز ۱۳ فروردین ادامه خواهد داشت.

وی افزود: این نمایشگاه ها شامل عکس از جاذبه های تاریخی، مذهبی و گردشگری تحت عنوان کاشمر بهشتی دیگر، نمایشگاه هنر های تجسمی، نقاشی و خط، صنایع دستی شامل معرق، منبت، آئینه کاری، دوخت ها و بافت های سنتی، سفره های هفت سین نوروزی، محصولات فرهنگی و کتاب، نمایشگاه عکس و پوستر با موضوع حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و نمایشگاه عکس کاشمر از چند نگاه است.

دبیر ستاد دائمی تسهیلات سفر های شهرستان کاشمر کیفیت و استقبال این گونه نمایشگاه ها را در این شهرستان مثبت ارزیابی کرد و یادآور شد: این نمایشگاه ها در اماکن مذهبی کاشمر همچون ارامگاه سید حمزه و آیت الله شهید مدرس و همچنین اماکن تاریخی و فرهنگی بر پا شده است.

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال گذشته تنوع برنامه های فرهنگی ستاد دائمی تسهیلات سفر های کاشمر بیشتر شده است، تاکید کرد: در همین راستا اقدامات برجسته ای در این زمینه انجام شده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!