برگزاری مراسم تجلیل از پرستاران و کارکنان علوم آزمایشگاهی در کاشمر

طی مراسمی در محل مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر، از پرستاران و کارکنان علوم آزمایشگاهی شاغل در شبکه بهداشت ودرمان کاشمرتجلیل گردید.
در این مراسم که با حضور کارکنان و خانواده آنها برگزار گردید، دکتر غلامرضا غلامی مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر از زحمات شبکه بهداشت ودرمان کاشمرتقدیر نمود و با اشاره به فرمایشی از پیامبر اکرم(ص) که فرمودند:کسی که برای برآوردن نیاز بیماری تلاش کند ،خواه نیاز او برآورده شود یا نه،همانند روزی که از مادر متولد شده است از گناهان پاک می گردد، گفت: زحمات پرستاران ،کارکنان علوم آزمایشگاهی و دیگر پرسنل کادر بهداشت ودرمان کاشمر بر کسی پوشیده نیست و خدمت رسانی مطلوب به بیماران و دردمندان اجر معنوی را برای این قشر تلاشگر به همراه خواهد داشت.
دکتر غلامی به حادثه دلخراش فروردین ماه اشاره نمود و خاطر نشان کرد: . درحادثه دلخراش نهم فروردیدم ماه که همزمان با میلاد اسوه صبر و مقاومت حضرت زینب کبری (س) روز پرستار اتفاق افتاد تمامی پرسنل کادر درمانی شبکه بهداشت ودرمان کاشمر در زمان وقوع حادثه با حضور در محل حادثه و محیط بیمارستان به نحو احسن خدمت رسانی به مجروحان را انجام دادند و جای بسی تقدیر و تشکر را دارد.
مدیر شبکه بهداشت کاشمر خاطر نشان کرد:در تعطیلات نوروزی و دیگر تعطیلات و ایام سال خدمات شبانه روزی کادر درمانی برکسی پوشیده نیست و این پرسنل در تعطیلات ضمن دوری از خانواده ،خدمات رسانی به بیماران را انجام میدهند.
وی همچنین به کمبود نیروی انسانی اشاره نمود و گفت: در سال گذشته با موافقت و همکاری ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهدمقدس، تعدادی نیرو به صورت استخدامی و تبصره سه به نیروی انسانی شبکه بهداشت ودرمان اضافه گردید و کمی از مشکلات کمبود نیرو حل شد، ولی هنوز با کمبود نیرو مواجه هستیم و امیدواریم در سال جاری مشکل کمبود نیروی انسانی در شبکه بهداشت ودرمان کاشمر بر طرف گردد.
بخشدار مرکزی کاشمر با حضور در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات پرستاران وکلیه پرسنل بخصوص پرستاران به رشادتهای حضرت زینب کبری (س) در واقعه عاشورا اشاره نمود و گفت:حضرت زینب کبری (س)مقام پرستار را در دشت کربلا چنان اعتبار بخشید که روز میلاد این بانوی پزرگوار که اسوه صبر و مقاومت می باشد را به نام روز پرستار نامیده اند و روز پرستار به زاد روز حضرت زینب(س) عظمت یافته است.
در این مراسم از سی و چهار نفر ازنیرو های پرستار،بهیار،کمک بهیار ،کاردانهای اطاق عمل و بیهوشی و همچنین کارکنان علوم آزمایشگاهی شبکه بهداشت ودرمان کاشمر با اهدای لوح تقدیر و هدایا تقدیر به عمل آمد.
شایان ذکر است تعداد پنج نفر که شامل سه نفر پرستار و یک نفر کاردان بیهوشی و یک نفر بهیار شبکه بهداشت ودرمان کاشمر به عنوان نمونه استانی معرفی شده بودند که از این عزیزان طی مراسمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس تقدیر به عمل آمده بود.

تقدیر روز پرستار

روز پرستار دکتر غلامی

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!