تشکیل ۲۰ گروه مطالعاتی زیارت در مساجد کاشمر

بدون تصویر

رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر از فعالیت ۲۰ گروه مطالعاتی زیارت در مساجد کاشمر و خلیل آباد خبر داد.

حجت الاسلام کاظم سالاری در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان اینکه طرح مذکور توسط ائمه جماعات مساجد فعال اجرا می‌شود، گفت : هدف از اجرای این طرح ارتقای سطح معلومات دینی و اعتقادی جوانان، افزایش ارتباط آنها با مساجد و ائمه جماعات، مقابله با تهاجم نرم دشمن، ترویج فرهنگ پژوهش و مطالعه و پاسخگویی به شبهات دینی و اخلاقی، آشنایی با فرهنگ کتابخوانی، تهیه مقالات پژوهشی و آشنایی با فرهنگ زیارت می باشد.

وی با اشاره به اینکه هر گروه مطالعاتی متشکل از ۱۰ نفر است که طی ۱۴ جلسه نسبت به تهیه مقالات پژوهشی و . . . با کمک از اساتید راهنما اقدام می‌نمایند، گفت: به اعضای گروه‌های مطالعاتی بسته فرهنگی نیز اعطا می شود .

حجت الاسلام سالاری افزود: مقالات پژوهشی تهیه شده جهت حضور در جشنواره پایانی و شرکت در مسابقه و گزینش آثار برتر به استان ارائه می‌شود.

وی اعتبار تخصیصی جهت اجرای این طرح را مبلغ هشت میلیون تومان عنوان کرد و گفت: براساس تفاهم نامه‌های منعقد شده با کانون مساجد طرح مطالعاتی زیارت اجرا می شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!