دومین المپیاد ورزشی دانشجویی جهاددانشگاهی کاشمر آغاز شد

المپیاد ورزشی

با حضور جمعی از مسوولان، دومین المپیاد ورزشی بسیج دانشجویی جهاددانشگاهی کاشمرآغاز شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در حاشیه این مراسم مصطفی رحمانی مسوول بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمر گفت: این المپاد به مدت یک هفته و در ۱۱ رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در رشته های  مچ اندازی، دارت، طناب کشی، کاراته، فوتسال ، آمادگی جسمانی ، کشتی آزاد ، والیبال ، قوی ترین مردان ، دوومیدانی و فوتسال برگزار می شود، اظهار داشت: مسابقات فوتسال در سالن سرپوشید امام علی (ع) و سایر مسابقات در محل موسسه جهاد کاشمربرگزار خواهد گردید.

وی با اشاره به این که ۸ نفر در رشته تک نفره ، ۲۴ نفر در رشته والیبال به صورت ۴ تیم ۶ نفره  و ۹۰ نفر در رشته والیبال در ۱۵ تیم ۶ نفره شرکت کرده اند، تصریح کرد: مسابقات فوتسال به صورت تک حذفی برگزار می شود.

رحمانی با اعلام این که امسال دومین دوره المپیاد ورزشی بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کاشمربرگزار می شود، افزود: اغلب افراد شرکت کننده در این دوره ازمسابقات از خود موسسه جهاد دانشگاهی بوده و تنها یک نفر در رشته کاراته از داشگاه پیام نور شرکت کرده است.

گفتنی است این دوره از مسابقات توسط بسیج دانشجویی و به مدت یک هفته از سیزدهم اردیبهشت ماه در محل موسسه جهاد داشگاهی کاشمر آغاز شده است .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!