رییس اداره راه و ترابری کاشمر: تمام راه‌های روستایی شهرستان تا پایان سال آسفالت می‌شود

راه ذوستایی

رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر از آسفالت شدن ۱۰۰ درصد راه‌های روستایی شهرستان خلیل‌آباد خبر داد.

ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه شهرستان خلیل‌آباد به عنوان اولین شهرستان در استان خراسان رضوی است که تمام روستاهای حتی زیر ۲۰ خانوار آن از نعمت آسفالت برخوردارند، گفت: روستاهای “کاهه”، “میرآباد” و “شوراب” به عنوان آخرین روستاها از نعمت آسفالت برخوردار شدند.

وی احداث باند دوم محور خلیل آباد به بردسکن را از مهمترین پروژه‌های اولویت‌دار سال‌جاری عنوان کرد و افزود: هم اکنون این پروژه از پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصدی برخوردار است که در صورت تخصیص اعتبارات ملی و استانی در سال جاری شاهد پیشرفت بیشتری خواهیم بود.

ابراهیمی در ادامه تصریح کرد: تکمیل شدن باند دوم محور شادمهر به کاشمر، ادامه پروژه محور فیض آباد به سمت کاشمر، روکش محور کاشمر به عطائیه ، تکمیل پروژه محور توندر، دهمیان ، خرو و بند قراء و پروژه گندم بر از جمله پروژه‌های اولویت‌دار سال جاری شهرستان کاشمر است .

وی با تأکید بر اینکه در صورت تخصیص به موقع اعتبارات مورد نیاز تخصیص، تمام راه‌های روستایی شهرستان کاشمر در سال جاری آسفالت می‌شود .

او در خصوص پروژه دو بانده شدن محور محور سه راهی شادمهر به کاشمر گفت: هم اکنون منتظر مصوبه ماده ۲۱۵ هستیم تا برای تأمین اعتبار اقدام نمود.

رییس اداره راه و ترابری شهرستان کاشمر با اعلام اینکه اعتبارات استانی در سال گذشته ۱۰۰ درصد و ملی تنها ۴۰ درصد به استان تخصیص یافت عدم تخصیص اعتبارات را از مهمترین مشکلات پیش رو دانست و گفت: اگر وضعیت تخصیص‌ها بهتر شود قطعاً روکش آسفالت و تکمیل تمام پروژه‌های نیمه تمام صورت می‌گیرد .

وی گران شدن قیر را عامل کند شدن سرعت کارهای حوزه اداره راه و ترابری عنوان کرد .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!