مدیر امور برق کاشمر: توجه به موضوع ایمنی و سلامت انسان‌ها در جوامع ضروری است

برق کاشمر

مدیر امور برق شهرستان کاشمر گفت: توجه به موضوع ایمنی و سلامت انسان‌ها در جوامع ضروری است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، حمید شهرآئینی امروز ۱۱ اردیبهشت در همایش “ایمنی در صنعت برق” که با حضور مدیریت و کارکنان امور برق شهرستا‌نهای کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن در کاشمر برگزار شد، هدف از برگزاری این همایش را استفاده از تجارب قبلی و تجریه و تحلیل حوادث در سال‌های متمادی عنوان نمود.

وی گفت: به منظور جلوگیری از تکرارحوادث به ویژه در صنعت برق علل بروز حوادث ریشه‌یابی شده که عدم رعایت نکات ایمنی علت اصلی بروز حوادث اعلام شده است.

شهرآئینی افزود: عدم برنامه‌ریزی مناسب، عدم آموزش کافی، ضعف در مدیریت و ضعف در قوانین و دستورالعمل‌ها و شرایط ناایمن از جمله ابزار معیوب، نقص در دستگاه‌ها و اعمال ناایمن شامل شوخی‌های نابه‌جا، نادیده گرفتن قوانین و … می تواند خطر ساز باشد.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری این همایش‌ها جهت افزایش سطح ایمنی و کارایی همکاران و بالابردن بهره‌وری سازمانی موثر است، افزود: با توسعه تکنولوژی و توسعه شبکه‌های خدمات‌رسانی به ویژه در صنعت برق و لزوم احداث شبکه‌های جدید، توجه به موضوع ایمنی و سلامت انسان‌ها در جوامع ضروری است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه از بروز بسیاری از حوادث می‌توان جلوگیری کرد لذا از آحاد جامعه انتظار می‌رود هر کاری را به صورت ایمن انجام دهند زیرا ایمن بودن برای کسب و کار مفید است و بهره‌وری و کارایی را بالا برده و ضرر و زیان را کاهش می‌دهد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!