همایش پاکسازی محیط زیست ، گرامیداشت هفته زمین پاک

((سلامت زمین ، سلامت انسان))
هفته زمین پاک (۲ لغایت ۹ اردیبهشت ماه)
بلوار سید مرتضی از زباله پاکسازی شد
پیرو جلسه ستاد گرامیداشت هفتنه زمین پاک و با هماهنگی های بعمل آمده ، مسیر بولوار سیدمرتضی از میدان شهید غلامی تا مرکز جهاد دانشگاهی کاشمر از زباله پاکسازی گردید.
این مراسم با همکاری اداره حفاظت محیط زیست ، جهاد دانشگاهی کاشمر، شرکت خدماتی نگین پیشرو و شهرداری کاشمر و با حضور فرماندار محترم کاشمر جناب آقای مهندس محمودی ، معاون محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری جناب آقای نبوی، جناب آقای مهندس کاوه سرپرست محترم جهاد دانشگاهی کاشمر و سایر مسئولین ادارات و اساتید دانشگاه و حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان جهاد دانشگاهی کاشمر در روز یکشنبه مورخ ۳/۲/۹۱ ساعت ۷ صبح برگزار گردید و طی آن مسیر بلوار سیدمرتضی بطول حدود ۳ کیلومتر پاکسازی گردید.
پس از مراسم پاکسازی در محل جهاد دانشگاهی کاشمر مراسمی برگزار و طی آن آقای مهندس کاوه مسئول جهاد دانشگاهی ، آقای مهندس توکلی ، ریاست حفاظت محیط زیست کاشمر و جناب آقای محمودی فرماندار محترم کاشمر به ایراد سخنرانی در خصوص مناسبت زمین پاک ، حفظ محیط زیست و لزوم فرهنگ سازی عمومی و جلوگیری از آلوده سازی محیط زیست و تخریب طبیعت پرداختند.
در پایان این مراسم نیز به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید و از خدمات ارزنده پرسنل خدوم و زحمتکش خدمات شهری شهرداری قدردانی گردید.همچنین از حامیان این مراسم نیز با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر بعمل آمد .
روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست کاشمر

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!