اسماعیل‎نیا: برای خشکاندن سیاست‌زدگی باید بسیج شویم

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد در مجلس نهم با تأکید بر اینکه همه باید برای رسیدن به جامعه پویا، زنده، خلاق و رو به رشد تلاش کنیم، گفت: برای خشکاندن سیاست‌زدگی در منطقه باید همه با هم بسیج شویم و گام برداریم.

محمد اسماعیل نیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اعلام اینکه باید از فرصت‌ها استفاده کرد و از شخصیت‌های قوی دعوت کنیم تا برای رفع مشکلات منطقه راه حل بدهند، افزود: باید با اصلاح زیرساخت‌ها بر مبنای صداقت و دلسوزی برای پیشرفت و توسعه تلاش کنیم و مجاز نیستیم سلیقه سیاسی را در برخی عرصه‌های عملیاتی وارد کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید فضایی سالم و آرام ایجاد کرد و از افرادی استفاده کنیم که به هیچ چیز غیر از پیشرفت فکر نکنند، افزود: تمام همّ و غم من این است که صادقانه خدمت کنیم و در این مسیر همه ما ضعف‌هایی داریم که باید با کمک هم، آنها را رفع کنیم.

اسماعیل‌نیا بزرگترین سرمایه خود را مردم که فرصت بزرگی برای خدمت‌رسانی‌اند، دانست و افزود: خوشبختانه در یک رقابت سالم در عرصه خدمتگزاری وارد شدم و اقدامی بی‌نظیر در تاریخ انتخابات ترشیز روی داد که این فتح بابی است برای اینکه صادق باشیم و سالم کار کنیم و به جای سیاست‌زدگی که آلودگی ایجاد می‌کند و نظام شایسته‌سالار را به هم می‌ریزد، وقت خود را برای مردم و خدمت به آنان بگذاریم و با سیاست‌زدگی‌ها، مدبّرانه و عاقلانه برخورد کنیم.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر گفت: همه باید برای رسیدن به جامعه پویا، زنده، خلاق و رو به رشد تلاش کنیم و به حرکتمان به صورت جهت‎مند و در مسیر استراتژی‌ها سرعت بدهیم تا شاهد پیشرفت منطقه باشیم و با نقدهای دلسوزانه و ارائه راه‌ حل موانع را برداریم.

اسماعیل‌نیا افزود: همه مدیران و افراد توانمند را که خدمت به مردم سرلوحه کارشان است و توانا، خلّاق و صاحب نظرند، بر پایه شفافیت و صداقت دعوت به کار می‌کنیم تا با اجرای تفکر تحول و ارزشی و داشتن تجربه مدیریت حرفه‌ای و خداپسندانه تنها به فکر پیشرفت منطقه باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها