سرپرست فرمانداری کاشمر: جایگاه های سی ان جی موجود جوابگوی نیاز شهرستان نیست

سرپرست فرمانداری کاشمر در مراسم بهره برداری از پنجمین جایگاه اختصاصی و سی و ششمین جایگاه بنزین در سطح حوزه فعالیت شرکت نفت منطقه تربت حیدریه که در کاشمر راه اندازی شد، گفت: با توجه به زائر پذیر بودن شهرستان تعداد جایگاه های سی ان جی موجود جوابگوی زائرانی که به شهرستان می آیند، نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، مهدی محمودی امروز ۲۱ خرداد در این مراسم اظهار داشت : شهرستان کاشمر دومین شهر زیارتی استان خراسان رضوی است که با داشتن سالانه ۲٫۵ میلیون نفر زائر می طلبد جایگاه های بیشتری برای سی ان جی و بنزین در نظر گرفته شود .

وی از مسوولان خواست چند جایگاه سی ان جی دیگر در سطح شهرستان تدارک ببینند تا بتوانیم جوابگوی زائران و مسافران و گردشگرانی که به شهرستان می آیند، باشیم.

وی اظهار داشت: باید با فرهنگ سازی صحیح کاری کرد که مردم به موقع و به جا از این فرآورده های سوختی که با زحمات بسیاری تولید می شود و به دست مردم می رسد، استفاده کنند.

وی با اعلام اینکه امروز فرهنگ درست استفاده کردن حرف اول را می زند، اظهار امیدواری کرد به سمتی برویم که اتومبیل ها و خودروهای سبک به یورو ۴ مجهز شوند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان کاشمر ظرفیت بسیار بالایی در همه برنامه های خدماتی دارد، گفت: امیدوارم با کارهایی که در دست اقدام است، مردم به حق واقعی خود در این شهرستان برسند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها