اردوی زائران بقاع متبرک کاشمر رایگان برگزار می شود

http://asrefars.ir/sysnews_img/thumbs/13900818132820-PhotoA.jpg

حجت الاسلام تدینی روز شنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته ۱۰۰ گروه اردویی به طور رایگان در بقاع متبرک کاشمر پذیرش شدند.

وی با بیان اینکه میزان نذورات مردم در بقاع متبرک در حال افزایش است، گفت: با توجه به نذورات و اعتبارات موجود سعی کرده ایم درحد توان بهترین امکانات رفاهی را برای حضور زائرین در بقاع متبرک فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه برای شناساندن بقاع متبرکه شهرستان باید کمک کنند افزود: گرچه دولت به بقاع متبرکه کمکهایی دارد اما رونق این بقاع کاری مردمی است.

وی اظهارداشت: فراهم کردن امکانات در شأن زائرین به تنهایی از عهده اداره اوقاف بر نمی آید و در این زمینه همه ادارات باید همکاری کنند.

وی با ابراز خرسندی از حضور چشمگیر زائران در بقاع متبرکه شهرستان گفت: نه تنها نباید از این ظرفیت ها غفلت کنیم بلکه باید از آن استقبال نموده و شرایط لازم را برای حضور بیشتر آنان فراهم آوریم.

تدینی با تأکید براین که جذب آحاد جامعه به ویژه جوانان به بقاع متبرک نیازمند همکاری همه مسئولان است افزود: در این زمینه در حد توان برای جذب جوانان و نوجوانان برنامه های فرهنگی تدارک دیده ایم.

شهرستان کاشمر دارای بقاع امامزادگانی نظیر سید حمزه، سید مرتضی و سید محمد بوده و به عنوان دومین شهر زیارتی استان خراسان رضوی مطرح است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها