اهالی کوهسرخ باید نیازی به مراجعه به کاشمر نداشته باشند

سرپرست فرمانداری کاشمر روز گذشته در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: اهالی ولایتمدار و انقلابی کوهسرخ بسیاری از کارهای اداری خود را باید در شهر ریوش انجام دهند و نیازی برای مراجعه به کاشمر نداشته باشند.

«مهدی محمودی» با اشاره به جاده کوهستانی و خطرناک کاشمر به کوهسرخ خاطرنشان کرد: در پی این هستیم که اهالی کوهسرخ برای انجام کارهای اداری، کمترین میزان مراجعات را به شهرستان کاشمر داشته باشند.

وی با اشاره به مستقل نبودن برخی ادارات در کوهسرخ گفت: برای رفاه حال اهالی کوهسرخ و با هماهنگی های انجام شده با مرکز استان، نمایندگی ثبت احوال کوهسرخ در هفته دولت افتتاح می شود.

۲ نظر

 1. mahdi گفت:

  با سلام
  اگه امکان داره وب سایت خبری خبرنگار خراسان در منطقه کوهسرخ رو لینک کنید.
  با تشکر
  مهدی جوادی- مدیر وب سایت خبری خبرنگار خراسان – منطقه کوهسرخ
  http://www.mnews.ir

 2. رضا گفت:

  با سلام و نظر لطف سرپرست فرمانداری و شعار قشنگشون .
  آیا بیشترین مراجعات مردم به کاشمر فقط برای کارهای اداری است .خیر . بخاطر محرومیت بخش کوهسرخ بیشتر مردم کوهسرخ در کاشمر ساکن هستند و رفت و آمد میکنند . اگر طالب کاهش رفت و آمد کوهسرخی ها به کاشمر هستید امکانات رفاهی همچون وجود بیمارستان ، گازرسانی و امکانات تفریحی و ورزشی و اشتغال و … را در کوهسرخ افزایش دهید ضمن اینکه فراموش نکنید جاده کوهسرخ یک جاده بین دو شهرستان بزرگ کاشمر و نیشابور است و حجم مبادلات و رفت و امد مردم زیاد است و باید به این جاده پرخطر (جاده مرگ ) توجه شود . لطفا صورت مسئله را پاک نکنید و نظرات غیر کارشناسی ندهید .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها