مدیر آموزش و پرورش کاشمر خبرداد:شرکت ۱۲ هزار نفر از فرهنگیان کاشمر در طرح ضیافت

خبرگزاری پانا:مدیر آموزش و پرورش کاشمر از شرکت ۱۲ هزار نفر از فرهنگیان در طرح ضیافت خبرداد.

به گزارش پانا،سید ابوالفضل حسینی در حاشیه برگزاری ضیافت بزرگ فرهنگیان اظهارکرد: این ضیافت سه سال است که در راستای تکریم قشر فرهنگی برگزار می شود و در آن خانواده های فرهنگیان شاغل و بازنشسته شرکت دارند.

وی با بیان اینکه این ضیافت طی ۱۰ شب در خانه معلم کاشمر برگزار می شود افزود: معلمان و کارکنان اداره آموزش و پرورش از شریف‌ترین اقشار جامعه هستند و در آینده کشور نقش بسزایی دارند و به خاطر جمعیت بالای فرهنگیان این ضیافت موجب آشنایی بیشتر خانواده های آنها بایکدیگر می شود.

وی ادامه داد: دراین ماه مبارک جلسات قرآن و تفسیر قرآن برای همکاران فرهنگی و همچنین برنامه های خاص در کانون های فرهنگی و هنری آموزش و پرورش جهت دانش آموزان برگزار می شود که امیدواریم موجب بهره مندی از فیوضات این ماه شود.

۴ نظر

 1. مهدی گفت:

  با سلام،تکریم فقط پهن کردن سفره افطار نیست!در این هوای گرم اندکی فکر و تدبیر خرج نمی کنید آقای رئیس که مردم روزه دار برای ثبت نام فرزندان خود در ابتدایی شاهد سرگردان نباشند و هر روز پرونده به دست از این اتاق به آن اتاق بروند و آخرسر هم بگویند هنوز مشخص نیست!!
  این سفره ها را برای نیازمند پهن کنید،در عوض به همکارانتان احترام بگذارید،آموزش و پرورش مکان مقدسی است،الگو باشد در نیکی نه در درس عبرت!

 2. مهدی گفت:

  سلام آقای رییس،خیلی زشت و ناپسند است که در بخشنامه ها،مخاطب را به جای “تمامی مدارس” ، “کلیه مدارس” قرار می دهید!فقط برخی موجودات زنده کلیه دارند،از آموزش و پرورش انتظار بیشتری می رود

 3. وحید یوسف نژاد گفت:

  سخنان شما پیگیری شد.
  یوسف نژاد خبر نگار آموزش و پرورش

 4. مهدی گفت:

  از پیگیری شما سپاسگزارم،امیدوارم اثر بخش باشد. خسته نباشید

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها