نماینده مردم کاشمر: جشن سقوط اسرائیل نزدیک است

http://koochehcdn2.s3.amazonaws.com/wp-content/files/20110726_jamandegan_koocheh.jpg

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به جنبش بیداری اسلامی در منطقه و خیزش ملتهای مسلمان، جشن سقوط اسرائیل نزدیک است.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمد اسماعیل نیا در جمع راهپیمایان روز قدس در کاشمر گفت : آمریکا و اسرائیل دیگر قدرتی ندارند و فقط با تبلیغات عمر کوتاه خود را اضافه می کنند.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی آمریکا و اسرائیل آنقدر زیاد شده که فقط با جنگ می خواهند خودی نشان دهند گفت : دشمنان بدانند ملت ایران در همه عرصه های مقاومت زبان زد جهانیان شده اند .

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون وقت اتحاد و همدلی مردم است گفت : سوریه و لبنان که سنگرهای ایران در کنار اسرائیل است باید حفظ شود چرا که در بین کلیه ابرقدرتهای زمان جنگ تحمیلی فقط سوریه بود که به کمک مردم ایران امد .

وی با بیان اینکه اسرائیل هرروز از قدرت حماس و مقاومت در منطقه در هراس است گفت : اسرائیل با طرح برنامه هلوکاست دروغین خود را در میان ابرقدرت ها خود را عزیز کرد تا انها را چپاول کند و مردم بی دفاع فلسطین را به خاک و خون بکشد.

وی همچنین با بیان اینکه ضعف عربهای منطقه موجب پررویی اسرائیل شده است افزود : هم اکنون امریکا و اسرائیل با عوام فریبی کارخودشان را به پیش برده اند.

اسماعیل نیا با بیان اینکه امام راحل در ابتدای انقلاب و قبل از آن با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا رفتنی هستند افزود : هم اکنون با فریاد های مرگ برآمریکا و اسرائیل می بینیم که آنها در باتلاق مشکلات اقتصادی ، فرهنگی خود دست و پا می زنند و نابودی خودشان را به چشم می بینند.

۲ نظر

  1. مهدی گفت:

    اول اینکه مگه همین مراسم نماینده محترم را زیارت کنیم آنهم از دور!
    دوم اینکه مردم خودمان از گرسنگی و بیکاری دارند سقوط می کنند!به سقوط اسرائیل چیکار دارید شما؟همت و توانایی دارید شهر و دیار خودتان را آباد کنید!چراغی که به منزل رواست،به مسجد حرام است مسئولین

  2. اهل ترشیز کهن گفت:

    فرین مهدی….اقتصاد کاشمرو درست کن توکه ادعا میکردی

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!