واگذاری یک دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)شهرستان کاشمر

با پیگیری های مدیریت شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر و اهتمام ویژه ریاست محترم دانشگاه و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس ،یک دستگاه اکسیژن ساز جهت نصب در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) به شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر تحویل گردید.

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و سرپرست دانشکده پرستاری کاشمر در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر گفت:این دستگاه اکسیژن ساز ۳۶۸ لیتری به ارزش یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس خریداری و جهت نصب در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) به این شهرستان تحویل گردیده است.

دکتر یزدانی خاطر نشان کرد با نصب این دستگاه در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر، اکسیژن مصرفی جهت بیماران بستری در این بیمارستان تامین خواهد شد.

۲ نظر

  1. سید اسماعیل حسینی گفت:

    ۴ تا ۵ خبر در یک روز آن هم پشت سر هم و مرتبط با هم و همه پزشکی و بیمارستانی مربوط به یک ارگان چندان دلچسب نیست خبرها سفارشیه؟

  2. هر ارگان می تونه در سایت کاشمری نویسنده داشته باشه و اخبار خودش رو منتشر کنه.
    اخبار مرکز بهداشت هم توسط روابط عمومی این اداره منتشر میشه.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!