تنها ۱۰ درصد جمعیت کاشمر، خلیل‎آباد و کوهسرخ حامی ایتام هستند؛ رییس کمیته امداد کاشمر: خیران در حمایت از ایتام مساعدت کنند

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشمر با اعلام این‌که سرانه کمک به ایتام مبلغ ۲۰ هزار تومان است که برای هزینه‌های تحصیلی و … از سوی نیکوکاران پرداخت می‌شود، گفت: با توجه به هزینه‌های بالای زندگی و تحصیل از نیکوکاران و خیّران شهرستان تقاضای مساعدت بیشتر در خصوص حمایت از ایتام تحت پوشش این نهاد را داری .

حسین پور در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با اعلام اینکه ۹۰۰ یتیم در شهرستان‌های کاشمر و خلیل آباد تحت پوشش کمیته امداد شهرستان می‌باشند، گفت: هم اکنون ۲۰۰۰ حامی از این تعداد یتیم حمایت می‌کنند و خوشبختانه یتیم بدون حامی نداریم.

وی با اشاره به این‌که در سال گذشته مبلغ ۵ میلیارد و ۵۲۱ میلیون تومان از طریق حامیان ایتام پرداخت شده است، گفت: از جمعیت ۲۰۰ هزار نفری شهرهای کاشمر ، خلیل‌آباد و کوه‌سرخ تنها ۱۰ درصد حامی ایتام هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح محسنین جهت کمک به خانواده‌های نیازمند گفت: تاکنون ۱۰۰ خانوار شناسایی شده‌اند اما هنوز برای آنان حامی نیافته‌ایم لذا از نیکوکاران درخواست حمایت بیشتر از این نهاد را داریم.

۱ نظر

  1. مهدی گفت:

    اون ۹۰% دیگه خودشون واسه نون شبشون موندن به لطف سیاست های دولت

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!