جشن شکوفه ها در کاشمر برگزار شد

خبرگزاری فارس :مراسم جشن شکوفه‌ها و روز جوانه‌ها همزمان با فرا رسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس صبح امروز با حضور مدیریت آموزش و پرورش  و  والدین دانش آموزان در دبستان دخترانه شاهد شهرستان کاشمر برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، در این مراسم ابتدا پس از قرائت قرآن ، سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای سرود جوانه ها توسط دانش آموزان ، رئیس آموزش و پرورش کاشمرگفت: این ایام که توام با پویایی جامعه علمی کشور است و تقارن آن با هفته دفاع مقدس که سبب قداست افزون تر بهار علم ودانش می باشد را به جامعه بزرگ فرهنگیان گرانقدرودانش آموزان عزیزواولیاءمحترم و تمامی دلسوزان عرصه دانش تبریک وتهنیت می گویم .
حسینی افزود : امروزهمواره مدارس به عنوان مهمترین مراکز تولید علم و معرفت و ایستادگی در مقابل تهاجم فرهنگی ،علم زدائی و دین زدائی استکبار جهانی، کانون ترقی جامعه به حساب می آیند ،که با تلاش و جهاد علمی ، فرهنگی و پژوهشی خود ،کشور را در حرکت به سوی افق های برتر یاری می رسانند .
وی خاطر نشان کرد: اینک در آستانه بهار تعلیم وتربیت و فصل بازگشایی مدارس و آغاز هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان وفداکاری رزمندگان افتخار آفرین دوران۸سال دفاع مقدس وتبریک صمیمانه این آغاز زیبا و پرنشاط به جامعه دانش آموزان عزیز و فرهنگیان شریف و اولیای با عزت آنان، امید آن داریم با اراده و عزم راسخ معلمان، همت ،تلاش و پشتکار دانش آموزان و حمایت همه جانبه اولیای آنان در سایه رهبری های داهیانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب حضرت آیت اله امام خامنه ای ( مدظله العالی ) در سال تحصیلی آینده شاهد درخشش این شکوفه های تعلیم و تربیت در تمامی عرصه هاباشیم.

۱ نظر

  1. ولی دانش آموز گفت:

    این که جشن رو در مدارس خوب و با کلاس برگزار می کنند و از مدارس شاهد بازدید دارند که هنر نیست .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!