دوره های آموزش حفظ جامع قرآن در کاشمر برگزار می شود

گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد: دوره های آموزشی حفظ جامع قرآن کریم در قالب جزءهای ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ قرآن در مؤسسه فرهنگی هنری پردیس قرآن شهرستان کاشمر برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)، به منظور ترویج فرهنگ قرآنی، از سوی مؤسسه فرهنگی هنری پردیس قرآن شهرستان کاشمر دوره های آموزش حفظ قرآن برگزار می شود. برگزاری دوره های آموزشی حفظ جامع قرآن کریم از جمله فعالیت های مؤسسه پردیس قرآن کاشمر است که توانسته بازتاب خوبی در بین قرآن آموزان و علاقه مندان قرآن داشته باشند و در هر دوره بر تعداد شرکت کنندگان افزوده شود. گفتنی است، شهریورماه یکی از فرصت هایی است که پذیرش مجدد این دوره ها آغاز شود که باید یادآور شد در نیمه اول شهریورماه ۴۵ نفر شرکت کننده در دوره های حفظ جامع قرآن ثبت نام کرده اند. یادآور می شود امروز، ۲۱ شهریورماه در نوبت صبح اولین کلاس از حفظ قرآن کریم برگزار خواهد شد که می توان به کلاس های جزء های ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ قرآن کریم اشاره کرد.

خبرنگار: نرگس علاقه وند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!