رییس آموزش و پرورش کاشمر: ادارات دولتی به تعهدشان برای هوشمندسازی مدارس پایبند نیستند

رییس آموزش و پرورش کاشمر با انتقاد از مسوولان ادارات دربحث هوشمندسازی مدارس، گفت: ادارات دولتی به دستور استاندار برای هوشمندسازی مدارس پایبند نیستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، حسینی روز گذشته ۲۱ شهریور در جلسه شورای آموزش وپرورش کاشمر از مسوولان ادارات دولتی به دلیل پایبند نبودن آنان به دستور استاندار و مصوبه شورای آموزش و پرورش استان مبنی بر هوشمندسازی مدارس انتقاد کرد.

وی همچنین به وضعیت نامناسب هوشمندسازی مدارس اشاره کرد و گفت: با وجود این که براساس مصوبه هیات وزیران و نیز شورای آموزش و پرورش استان هر کدام از ادارات باید حداقل یک کلاس درس را هوشمندسازی کنند، متأسفانه تاکنون فقط اداره استاندارد این کار را انجام داده و باقی دستگاه های دولتی هنوز در این زمینه اقدام نکرده اند.

۲ نظر

  1. یک منتقد گفت:

    شما تعهد خود را عملی می کنید؟در حضور سرپرست فرماندار،معاونان،مسئول محیط زیست،امام جمعه و … در بهمن ۹۰ قول دادید به دانش آموز … بخاطر قرائت زیبایش جایزه بدهید،دادید؟

  2. مهدی گفت:

    در آینده ای نه چندان دور،برخی خانواده ها آنچنان آقای رئیس را کتک بزنند،که آموزش و پرورش عذای عمومی اعلام کند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!