فرمانده سپاه کاشمر: باید موضوع دفاع مقدس، ارزش‎ها و شهدا زنده نگه داشته شود

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت کاشمر تاکید کرد: باید برنامه های هفته گرامیداشت دفاع مقدس پرشور برگزار شود تا در این ایام، موضوع دفاع مقدس، ارزش ها و شهدا زنده نگه داشته شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، سرهنگ اسدیان دیروز ۲۶ شهریور در جلسه ستاد  با بیان اینکه امروز که افتخار خدمت‎گذاری به مردم را داریم بایستی از این فرصت نهایت استفاده را بکنیم و از تمام امکانات جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن این هفته نهایت استفاده را ببریم، گفت: امروز بیداری اسلامی که در دنیا اتفاق افتاده و حرکت هایی که شروع شده برگرفته از این حرکت الهی و معنوی و خدایی امت خداجوی ایران اسلامی است.

وی با اعلام اینکه وظیفه همه ماست همت کنیم و ایام را پاس بداریم، گفت: این ایام یادآور ایثار و فداکاری های همه مردان بزرگی است که از بهترین هستی خود که جانشان باشد، گذشتند.

وی افزود: ما امروز به خاطر جانفشانی های شهدا، جانبازان و ایثارگران و آحاد ملت که دست به دست هم دادند و این افتخار را آفریدند، باید تلاش کنیم که این ایام به خوبی برگزار شود.

وی شروع هفته دفاع مقدس را با بازگشایی مدارس به فال نیک گرفت و اظهار داشت: جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن این هفته برنامه های خاصی پیش بینی شده که در روز شمار این هفته امده است .

وی با اعلام اینکه در این هفته بایستی به گونه ای تحول ایجاد کرد که برای افراد جامعه به خصوص جوانان سوال ایجاد شود که این هفته چه خبر است و شما مسوولان بایستی پاسخگوی سوالات آنان باشید، تصریح کرد: در این هفته حضور نیروهای سازمان یافته انتظامی و جان برکف بسیجی باید مقتدرانه تر از قبل در سطح شهر نمود داشته باشد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!