پایگاه اهدای خون در کاشمر افتتاح شد

پایگاه‌های اهدای خون شهرستان‎‏های کاشمر و خواف در هفته دولت به بهره‏برداری رسید.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی، در شهرستان کاشمر در پی اعلام درخواست‏های مکرر شهروندان این شهرستان و پس از بررسی شاخص‎های مورد نظر با هماهنگی‏ها و اقدامات صورت گرفته احداث پایگاه انتقال خون از مدتی پیش در دستور کار اداره کل انتقال خون استان قرار گرفت.

بنا بر این گزارش، پس از تامین اعتبارات، تجهیزات و سایر ملزومات مربوط، پایگاه اهدای خون این پروژه به‌عنوان فاز اول این پایگاه در مورخ ۵ شهریور ماه جاری در هفته دولت با حضور مدیرکل و مسوولان انتقال خون استان، فرماندار، نماینده مردم شریف کاشمر در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسوولان این شهرستان به بهره‎برداری رسید.

پایگاه انتقال خون شهرستان کاشمر با همیاری و مشارکت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و اداره کل انتقال خون استان، با زیر بنای ۸۵ متر مربع واقع در محوطه شبکه بهداشت احداث شده که در فاز اول آن، پایگاه اهدای خون دارای بخش‌های پذیرش، پزشک، سالن‏های خون‎گیری با ۳ تخت خونگیری و با صرف هزینه‏ای بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال افتتاح گردید.

بنا بر این گزارش با توجه به تامین تجهیزات فنی، فاز دوم این پایگاه نیز که شامل بخش‌های فرآوری و توزیع محصولات خونی است به‌زودی به بهره‎برداری خواهد رسید.

۳ نظر

  1. ایمان گفت:

    ادرسش کجاست

  2. حسین گفت:

    خدا کند بعید میدانم

  3. علی گفت:

    باعث افتخار است

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!