کاشمری ها ۱۰ ثانیه بیشتر از میانگین استانی با تلفن صحبت می کنند

رییس اداره مخابرات کاشمر گفت: میانگین مکالمه کاشمری ها نسبت به میانگین استانی ۱۰ ثانیه بیشتر است مهندس جواد بیجندی روز پنج شنبه گفت: میانگین مکالمه با تلفن در سطح استان ۱۵ ثانیه است که این میانگین در بین کاشمری ها ۲۵ ثانیه است. وی در ادامه با اشاره به تلاش های دولت خدمتگزار و توجه ویژه به مناطقه روستایی گفت: هم اکنون در ۳۷ نفطه ICT روستایی برقرار است که با متمرکز نمودن و ارائه خدمات در این مراکز از اتلاف وقت، افزایش مصرف سوخت، آلودگی هوا، ایجاد ترافیک و بروز حوادث جلوگیری می شود. وی با اشاره به اینکه هم اکنون روستای قوژد و مغان و فاز یک شهرک کارکنان دولت از اینترنت پرسرعت بهره مند هستند، گفت: در صورتی که در سایر روستاها تعداد متقاضیان استفاده از اینترنت به ۵۰ نفر برسد این آمادگی در اسرع وقت نسبت به ایجاد و راه اندازی شبکه اینترنت در آن روستاها، وجود دارد. بیجندی ضریب نفودذ تلفن در شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر ضریب نفوذ تلفن شهرستان به ۵۹/۳۵ و ضریب تلفن روستایی به ۰۵/۲۵ و ضریب تلفن همراه به ۲۷/۲۳ رسیده است. وی گفت: تعداد ۶۵۰ تلفن منصوبه در سال ۵۷ در شهرستان کاشمر به ۵۸ هزار و ۲۱۳ تلفن در سال جاری رسیده است.

۲ نظر

  1. مهدی گفت:

    امان از بیکاری

  2. silver price گفت:

    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مجلس شورای اسلامی گفت: “به صورت میانگین مردم هر روز سه میلیارد دقیقه در روز با تلفن همراه صحبت کرده‌اند”. در این صورت و با قیمت متوسط ۵۰ تومان برای هر دقیقه و به طور تقریبی، درامد شرکتهای مخابراتی کشور در سال ۹۰ از مکالمات تلفن همراه چیزی بالغ بر ۵۵۰۰۰ میلیارد تومان خواهد بود!. با این وصف باید دید. . .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!