۵۶ پروژه در کاشمر به بهره‎برداری می‎رسد

http://img.irna.ir/1391/13910427/80233710/T80233710-2756054.jpg

سرپرست فرمانداری کاشمر گفت: همزمان با هفته دولت امسال ۵۶ پروژه کلنگ زنی، افتتاح و به بهره‎برداری می رسد.

مهدی محمودی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، با بیان اینکه این پروژه‎ها با اعتباری معادل ۲۳۹ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد، گفت: این پروژه ها در فصل های مختف کشاورزی ، بهداشتی ، آبخیزداری ، مسکن و … است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین پروژه های قابل افتتاح در این ایام، بهره برداری از ۵۱۶ واحد مسکونی مسکن مهر است، گفت: جهت احداث این تعداد واحد مسکونی ۱۵۷ میلیاردریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در بخش کشاورزی نیز پروژه های مختلفی در زمینه آبخیزداری و آب و خاک با صرف مبلغ ۲۱ میلیارد ریال در هفته دولت امسال به بهره برداری خواهد رسید، گفت: افتتاح جایگاه سی ان جی شماره ۲ ، افتتاح پایگاه انتقال خون و بخش عفونی بیمارستان شید مدرس، بهره برداری از پارک خطی شهر ریوش، افتتاح چند مرکز مخابراتی و بهره برداری از دو خانه عالم روستاهای کریز و طرق از توابع بخش کوهسرخ بخشی از دهها پروژه ای است که در هفته دولت امسال افتتاح  می شود .

نماینده عالی دولت در کاشمر به لزوم اطلاع رسانی به مردم در خصوص خدمات دولت نهم و دهم اشاره کرد و گفت: بنیانگذار انقلاب همواره از مسوولان می خواستند که مردم را در جریان  اقدامات انجام شده قرار دهند لذا ما مسوولان باید خدمات دولت را برای مردم بازگو کنیم.

وی گفت: هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند.

محمودی افزود: باید اقداماتی را در اولویت قرار دهیم که خدمت‏رسانی عمیق‏تر و ماندگارتر و زودبازده‏تراست و در خدمت قشرهای مستضعف و محروم جامعه باشد .

۲ نظر

  1. مهدی گفت:

    دولت نهم و دهم در یک کلام کاری با ایران و ایرانی کرد که مغول نتونست بکنه.

  2. ايمان1413 گفت:

    گفتیم این پروژه ها چی هست؟؟؟؟خندت میگیره به غیراز۲ ۳تاشون .خانه عالمم افتتاح داره خوب ..ابروی شهرمونو بردین..ولی سرعت گیربهتره واسه اونم بنویسیدهرروز۲ ۳ تارواقای شهردارافتتاح کنن

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!