هزینه مراسم ترحیم مرحوم مهدی خزاعی صرف درمان بیماران بیمارستان شهیدمدرس کاشمر شد

در یک اقدام خداپسندانه خانواده مرحوم مهدی خزاعی هزینه برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت آن مرحوم را صرف کمک به درمان بیماران بیمارستان شهید مدرس (ره) کاشمر نمودند.

خانواده مرحوم مهدی خزاعی با حضور در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر با اهدای مبلغ بیست میلیون ریال، هزینه مراسم هفتمین روز درگذشت مرحوم مهدی خزاعی که از بیماران بخش دیالیز بیمارستان شهید مدرس(ره) بود را صرف کمک به درمان بیماران بیمارستان شهید مدرس(ره) که با هماهنگی بعمل آمده با آن خانواده، این مبلغ صرف تعمیر منبع آب بیمارستان شهید مدرس گردید.

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان و سرپرست دانشکده پرستاری کاشمر در این خصوص به روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان کاشمر گفت: امید است همگان بابهره گیری ازتعالیم عالی و انسان دوستانه دین مبین اسلام ، کمک به همنوع را سرلوحه زندگی خود قرار دهند و بدانند با مشارکت درحوزه سلامت ،نقشی موثر در گسترش ارائه خدمات پزشکی درمانی به همنوعان خود دارند .

۳ نظر

 1. شاهمرادزاده گفت:

  اگه فرهنگش تومردم جابیفته خیلی خوبه
  انشائ الله خداوندبه مرحوم خزائی اجروبه خانواده اش صبرعنایت کند

 2. امیر گفت:

  دستشون درد نکنه انشللاه که خیر ببینن

 3. دلخوش گفت:

  انشاءالله که خداوند پاداش این کار خیر و به خانواده مرحوم عنایت بفرمایند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!