رئیس بنیاد شهید کاشمر: بسیاری از مشکلات با گسترش فرهنگ ایثار و شهادت رفع می شود

NewsImage.aspx (150×180)

اگر فرهنگ ایثار و شهادت فراگیر شود، بسیاری از مشکلات جامعه رفع خواهد شد. رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشمر روز گذشته در گفت و گو با خراسان رضوی ضمن بیان این مطلب افزود: همه دستگاه های اداری و قشرهای مختلف مردم باید تلاش کنند که روحیه ایثارگری در جامعه رواج پیدا کند چرا که زمینه ایثار و گذشت بین مردم و جوانان ما وجود دارد ولی باید این روحیه شکوفا شود.

«رشید سلحشور» ادامه داد: برای ترویج فرهنگ ایثار و گذشت باید از شهدا الگو گرفته شود و به ویژه نسلی که شهیدان را ندیده و درک نکرده است، باید با سیره و زندگی آن ها آشنا شود چرا که با احیای روحیه ایثار و شهادت بسیاری از مشکلات جامعه ما در زمینه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و اخلاقی حل خواهد شد.

وی با بیان این که ما هرچه برای شهدا و معرفی آن ها انجام دهیم، کم است اظهار داشت: ما هرچه تلاش کنیم و برای شهدا قلم بزنیم، صحبت کنیم و مراسم بگیریم باز هم نمی توانیم قطره ای از آن همه همت و از خودگذشتگی آن ها را ترسیم کنیم چرا که شهدا ناموس، دین و عزت ما را نجات دادند و نوجوانان باید مطلع شوند که در زمان دفاع مقدس چه در این مملکت گذشته است.

خراسان، فیض عارفی

۲ نظر

  1. باقر گفت:

    باسلام و سپاس از کسانیکه در مسیر تبلیغ و فرهنگ شهادت قدم بر می دارند بنده معترضم از عملکرد تبعیض گونه این بنیاد که برخی را به عرش رساندند و برخی را زیر فرش له کردند چه خوب است از بطن این تبعیض با خبر باشید جناب نجفی و عارفی تقاضا دارم در خصوص این تبعیض خبر درج فرمایید شهدا چه مظلومانه و عاشق رفتند ولی افسوس که دید خدمتگذارانشان به وارثان شهدا یکی نیست

  2. سعید گفت:

    بریم شهید شیم مگه خانوادمون به جایی برسن-یعنی الان من شهید شم کار پیدا می کنم و مشکلات زندگیم حل می شه

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!