مدیر آموزش و پرورش کاشمر:ترویج مشارکت از اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است

خبرگزاری فارس: ترویج مشارکت از اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است

خبرگزاری فارس: مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: ترویج مشارکت از اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، سید ابوالفضل حسینی پیش از ظهر امروز و در مراسم انتخابات شورای دانش‌آموزی اظهار کرد: ترویج مشارکت از اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است.

حسینی افزود: دانش‌آموزان باید در این انتخابات به طور هوشمند و آگاهانه انتخاب مورد نظرخود را تعیین کنند و در تمام مراحل همین طور فعال و مشارکت پر رنگ داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: امروز از مهم‌ترین اهداف اجرای شورای دانش‌آموزی ترویج مشارکت و هم اندیشی در سطح جامعه کنونی است و کسانی که در این انتخابات به عنوان نامزد انتخاب می‌شوند، یکسری وظایف برعهده دارند که باید به نحو احسن انجام دهند.

وی ادامه داد: تکریم شخصیت علمی دانش‌آموزان، مشارکت در تصمیم سازی، تمرین مشارکت جویی و بیان دیدگاه‌ها و نظرات، توجه عمل بر خواسته‌های عملی دانش‌آموزان، اجرایی کردن برنامه‌ها و فعالیت‌های مدارس و بهبود در تصمیمات از دیگر اهداف انتخابات شورای دانش‌آموزی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در پایان خاطرنشان کرد: در جمهوری اسلامی دو اصل اسلامیت و جمهوریت وجود دارد که انتخابات یکی از صفحه‌های اصل جمهوریت است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!