زنگ خطر بازنشسته ‌شدن همزمان تعداد زیادی از معلمان مقطع ابتدایی در کاشمر

salmand.jpg (290×207)

رئیس آموزش و پرورش کاشمر گفت: زنگ خطر بازنشسته ‌شدن همزمان تعداد زیادی از معلمان مقطع ابتدایی در کاشمر به صدا درآمده و این فاجعه‌ای برای آموزش و پرورش این شهرستان است.

سید ابوالفضل حسینی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر تعداد معلمان ابتدایی کاشمر عدد ثابتی است و تعداد کمی از آنها از مجموعه خارج می‌شوند و این در حالی است که در چند سال آینده به یک باره تعداد زیادی از آنان که با هم شروع به کار کرده‌اند با هم بازنشسته شده و از مجموعه آموزش و پرورش خارج می‌شوند به عنوان نمونه شنیده شده که ۲۰۰ نفر از معلمان این شهرستان با هم وارد مراکز تربیت معلم شده و در چند سال آینده با هم بازنشسته می‌شوند.

حسینی افزود‌: ما این موضوع را به اداره‌کل آموزش و پرورش استان هم اعلام کرده‌ایم و لازم است از هم‌اکنون با جذب نیروی بومی توسط دانشگاه فرهنگیان پیش‌بینی‌‌های لازم برای سال‌های آینده انجام شود.

۵ نظر

 1. فرشته گفت:

  چرا خطر باشه اتفاقا خوبم هست.چون اولا اکثر معلمای ابتدایی میانسال هستن وحوصله سرو کله زدن با بچه ها رو ندارن دوما اینقد جوون لیسانس بی کار تو کاشمر هست مثل خودم از اونا دعوت به کار کنن.

 2. ارزو گفت:

  این که خیلی خوبه. جوونا میرن سرکار .تورو خدا باز شرایط سخت نذارین.نیرو جوان بگیرین تا با انرژی بیشتری کار کنند.مثل معلمهای الان بی حوصله نباشن.

 3. ناشناس گفت:

  جناب ریس وقتی نیروهای بومی رو به شهرهای تبادکان وروستاهای دوردست امسال فرستادین والتماس معلمین بخصوص خانمها رو نه شما نه مسئولین بالاتر نشنیدین .بفکراونها باشید که به کاشمربیان نه جذب نیرو جناب دوراندیش…

 4. سعید گفت:

  جناب ریئس آموزگار هم از قدمگاه می آورید؟؟؟؟؟

 5. ناشناس گفت:

  تشکر هم بکنید از سی سال زحمت آنها

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!