کمک به تجهیز بیمارستان حضرت ابوالفضل توسط خیر کاشمری

materiel-medical-sur-le-web-id902.jpg (500×333)

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: خیر کاشمری به نام آقای علی عمارتی در راستای کمک به خرید تجهیزات بیمارستانی مبلغ ۲۰۰میلیون ریال به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع)کاشمر، اهدا کرد .

دکتر محمد جواد یزدانی اظهار داشت :‌ این مبلغ صرف راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع)و خرید تجهیزات اتاق عمل این بیمارستان شده است .

دکتر یزدانی در خصوص راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز گفت: تاکنون گازاکسیژن مورد نیاز این بیمارستان از طریق بخش خصوصی تامین می شد که این دستگاه توسط معاونت درمان دانشگاه به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال خریداری و به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر تخصیص داده شد ولی برای راه اندازی این دستگاه نیاز به اعتبار بود که اکنون با مشارکت این خیر این مشکل رفع و در روزهای آتی شاهد راه اندازی این دستگاه خواهیم بودو اکسیژن مورد نیازاین  بیمارستان با راه اندازی این دستگاه تامین خواهد شد .

 

وی در خصوص تجهیزات اتاق عمل نیز خاطر نشان کرد قسمتی از وسایل جراحی در اتاق عمل بیمارستان فرسوده بود که با مشارکت همین خیر عزیز این وسایل خریداری و به بیمارستان اهدا گردید

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!