کمک ۴۰۰میلیون ریالی خیر کاشمری به تجهیز بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع)

به همت یکی از خیرین کاشمری به نام آقای غدیر صالحی مبلغ۴۰۰میلیون ریال جهت خرید تجهیزات بیمارستانی به شبکه بهداشت ودرمان کاشمر اهدا گردید.

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر گفت:این خیر کاشمری در راستای کمک به حوزه سلامت شهرستان کاشمر مبلغ ۴۰۰میلیون ریال را به شبکه بهداشت ودرمان کاشمر اهدا نموده است که با این مبلغ یک دستگاه فیکو جهت اتاق عمل بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع)کاشمر خریداری خواهد شد.

دکتر یزدانی در خصوص کاربرد این دستگاه گفت:این دستگاه جهت اعمال جراحی چشم کاربرد دارد که تاکنون اتاق عمل بیمارستان های کاشمر به این دستگاه مجهز نبوده است و با تجهیز اتاق عمل ،اعمال جراحی چشم با این دستگاه در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) انجام خواهد شد.

وی در خصوص نحوه این دستگاه بیان داشت:مبلغ اهدایی به حساب وزارت بهداشت ودرمان واریز گردیده است تا با ارز مرجع این دستگاه خریداری شود و به محض ورود این دستگاه به شهرستان ،نصب و راه اندازی میگردد تا شهروندان از خدمات مطلوب بهره مند گردند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر خاطر نشان کرد: خدمات خیران انگیزه قوی و مایه دلگرمی برای ارائه خدمات توسط دیگر خیران و اشاعه فرهنگ اهدای کمک‌های بانیان خیر ،در جامعه می‌شود.

۱ نظر

  1. مرحبا گفت:

    در عرض کمتر از یک هفته سه تا خیر به بیمارستان ابولفضل کمک کردند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!