بصیرت نیاز جامعه ی امروز ما

aaaaaaaaaaaaa2.jpg (288×283)

محسن خدامی از راویان دفاع مقدس شب گذشته در محل آرامگاه شهید مدرس افزود : شهدا در وصیت‌نامه‌هایشان از ما خواسته‌اند پشتیبان ولایت فقیه باشیم و انقلاب و امام را تنها نگذاریم لذا از آحاد جامعه انتظار است تا قدر شهدا را بدانند.

وی با انتقاد از فیلم هایی که از دوران هشت سال دفاع مقدس پخش می گردد، افزود: متأسفانه در برخی فیلم‌های دفاع مقدس، واقعیت‌های جنگ به نمایش در نمی‌ آید.

وی گفت :بعضی مواقع کسانی از دوران هشت سال دفاع مقدس فیلم می سازند که نه به جنگ رفته و نه هیچ گونه شناختی از آن دوران دارند و مبادرت به پخش برخی فیلم هایی می کنند که جفا در حق شهداست.

این راوی دفاع مقدس افزود : در تهیه فیلم های دفاع مقدس حق مطلب ادا نمی شود زیرا توکل، تدبیر و شناسایی به موقع از خصوصیات فرماندهان جنگ بود.

وی با بیان اینکه وصیت نامه شهدا را باید جدی گرفت،گفت: تکریم شهدا در این است که هیچگاه در برابر مستکبران سر خم نکنیم.

خدامی اظهار کرد: دشمنان باید بدانند این انقلاب آسان به دست نیامده که بخواهیم به راحتی واگذارش کنیم.

خدامی با بیان این که بعد از عدم موفقیت در عملیات کربلای ۴ چشم امید همه به کربلای ۵ بود، گفت: در عملیات کربلای ۵ بیشتر مناطق راهبردی دشمن که مدنظر ایران بود، گرفته شد.

در این مراسم که به مناسبت بیست و ششمین سالروز شهادت سرداران شهید سیدعلیرضا قوام، سید حسن فلاح هاشمیان، محمدعلی صادقی و محمد یزدانی و دهها تن از شهدای کاشمر در عملیات کربلای ۴ و ۵ برگزار شد، یکی از همرزمان شهدا به بیان خاطراتی از این دو عملیات و جانفشانی رزمندگان کاشمری پرداخت.

۱ نظر

  1. بصير گفت:

    با سلام
    محسن خدامی نبوده و مجید خدامی بوده
    یکی از همرزمان نبوده و سه تا از همرزمان بودن
    اقا خبرهاتون رو دقیق تر بزنین

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!