اعلام آمادگی شورای اسلامی شهر برای کمک به سرمایه گذاران بخش گردشگری

ostandar-A89709-thumb.jpg (300×299)

سید حسین حسینی روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا و به گزارش کاشمری اعلام آمادگی اعضای شورای اسلامی شهر برای هرگونه همکاری در راستای توسعه شهر با ادارات و نهادها ، مردم و سرمایه گذاران افزود: شورای اسلامی و شهرداری در زمینه گردشگری بارها آمادگی خود را برای حمایت از سرمایه گذاران اعلام کرده و با کسانی که طرحهای گردشگری در زمینه احداث مجموعه های اقامتی و فرهنگی داشته باشند، همکاری می کند.

وی با اشاره به قابلیتهای شهرستان در زمینه جذب گردشگر مذهبی و وجود دو مقبره امامزاده سید مرتضی و سید حمزه و آرامگاه شهید مدرس گفت: باید با جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای فراهم نمودن امکانات مورد نیاز زائرین و مسافرین و افزایش میزان ماندگاری آنان تلاش کنیم.

حسینی افزود: جلسه رسمی شورای شهر هر هفته یکبار برگزار می شود که در این جلسات تمام لایحه ها، طرحها و مکاتبات مردمی که نیاز به طرح در جلسه و مصوبه دارد، مطرح و مواردی که نیاز به مکاتبه دارد با نهادها و ادارات مکاتبه و ارجاع می گردد.

وی اظهار داشت: هر هفته بطور متوسط حدود ۳۰ لایحه و نامه های مختلف که از سوی شهروندان رسیده و لوایح و توافقات شهرداری مورد بررسی قرار می گیرد و شهردار نیز در اغلب جلسات هفتگی حضور دارد.

او با بیان اینکه آرامش در شورا، به مجموعه مدیریت خدمات شهری و شهرداری اجازه می دهد با آرامش بیشتر و به طور اصولی، صحیح و سریع به مردم خدمات ارائه دهند، افزود: وجود تفاهم و همدلی از ویژگیهای سومین دوره شورای اسلامی شهر کاشمر است.

۱ نظر

  1. گل گفت:

    می توان جهت اسکان مسافرین گرامی در نقاط مختلف شهر بنگاههای املاک را تعیین و مردمی که خانه خالی دارند به این بنگاهها مراجعه و نسبت به گرفتن مسافر اقدام نمایند .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!