دادستان عمومی و انقلاب کاشمر:به فکر جوانان باشیم

22704-211.jpg (285×220)

دادستان عمومی و انقلاب کاشمر گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سالگرد پیرزی انقلاب باید تاریخ اسلام، انقلاب و تهدیداتی که متوجه جوانان است را بیشتر بازگو و اطلاع رسانی کنیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، حجت الاسلام علی میدانی روز گذشته در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با انتقاد از اینکه در این جلسات اغلب به مسایل حوزه عمرانی توجه و کمتر به برنامه‌های پرورشی که با روح و فکر جوانان سرو کار دارد پرداخته می شود از مسوولان خواست: مصوباتی در زمینه مسایل پرورشی داشته باشند.

وی با اعلام اینکه نیروی جوان و پتانسیل موجود در آموزش و پرورش به عنوان نبض تپنده و قوه متحرکه نظام در اختیار مدیران آموزش و پرورش هستند، توجه به سلامت جسم و فکر جوانان را بسیار مهم دانست و اظهار کرد: باید در هر جلسه شورای آموزش و پرورش یک مصوبه در خصوص جوانان داشته باشیم.

 دادستان کاشمر با تاکید براینکه باید بیشتر به فکر جوانان باشیم ابراز کرد: دشمن عزم خود را برای انحراف نسل جوان و تضعیف روحیه انقلابی و باورهای ارزشی آنها به کار گرفته است.

وی افزود: با توجه به حساسیت های دوران جوانی و ماندگاری هر آنچه یک جوان در این دوران می‌آموزد باید بیش از این ها به مسایل تربیتی و آموزش و پرورش اسلامی عنایت داشته باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!