پایان پروژه تجدید بنای امامزاده سید محمد(ع)

ThumbHandler.ashx (400×300)
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام محمد احمد زاده، معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی بیان کرد: پروژه تجدید بنای امامزاده سید محمد(ع) بر اساس اعتبارات طرح زیارت سال ۹۰ استانداری به پایان رسید.
وی گفت: با توجه به فرسودگی بنای بقعه امامزاده، بنای ساختمان تخریب شد و اجرای زیرسازی و فنداسیون با زیربنای ۱۰۲۴ متر مربع آغاز گردید.
حجت الاسلام احمدزاده خاطر نشان کرد: تربت خانه این امامزاده با مساحت ۷۰ متر مربع ساخته شد که این کار با همت رئیس اداره اوقاف شهرستان و هیات امنا این بقعه متبرکه انجام گرفت.
وی اعتبار عمرانی این پروژه را یک میلیارد و پانصد میلیون ریال عنوان کرد و افزود: ساخت این پروژه طی سال جاری شروع و در یازدهم دی ماه به پایان رسید.

معاون بهره برداری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه افزود: امیدواریم اعتبار مالی مناسبی از استانداری و فرمانداری شهرستان در خصوص اجرای کامل ساختمان امامزاده اختصاص یابد و کمک های مردمی به ویژه مجمع خیرین بقعه ساز راهگشای خدمت به زائرین امامزاده باشد.

۴ نظر

 1. ناجی66 گفت:

  من نمی دونم امامزاده سید محمد که دارای بارگاه و گنبد بود چرا کوچکتر شده حتا دور دیوار هاش رو سیمان نکردن واقعا پرژره رو ول کردن اول خیلی بهتر بود.حالا زدن به اتمام رسید

 2. جوادی گفت:

  امام زاده خیلی مظلوم واقع شده

 3. مانی گفت:

  ما هرچه داریم به برکت وجود اهل بیت و امامزادگان هست .واقعا مایه ی بی شرمی و وقاحت است که اینچنین امامزادگانی مظلوم و غریب واقع شوند.و شایسته و سزاوار است که در به پایان رساندن اینگونه پروژه هایی تمهیدات و اقدامات لازم و در خور شان به عمل آید.

 4. دهمیانی گفت:

  بسمه تعالی.مسوولین محترم باید توجهشان را در به اتمام رساندن این قبیل طرح ها مضاعف و مبذول نمایند.و در انجام چنین پروژه هایی نگاهی ویژه داشته باشند.ان شاالله والتوفیق من الله و علیه التکلان

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!