کاشمر گنجینه ای از گیاهان دارویی

__20121112_1906237612.jpg (506×300)

گنجینه ای از گیاهان دارویی در کاشمر وجود دارد که باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده شود. فرماندار کاشمر دوشنبه شب در جلسه علنی شورای شهر کاشمر با بیان این مطلب اظهار داشت: عزم خود را جزم می کنیم تا بتوانیم از گیاهان دارویی کاشمر برای بهبود فضای کشاورزی این شهرستان استفاده کنیم. «مهدی فروزان» ادامه داد: تنوع محصولات گیاهان دارویی موجود در کاشمر زمینه بسیار مناسبی برای فعالیت ایجاد می کند اما تاکنون به شکل شایسته ای به آن پرداخته نشده است. نماینده عالی دولت در شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: در مراکز آموزش عالی کاشمر به ویژه در جهاد دانشگاهی این شهرستان پژوهش های خوبی در موضوعات آفات گیاهی، پرورش گل های گلخانه ای و اسانس گیری از گیاهان دارویی انجام شده است .

۴ نظر

  1. ناشناس گفت:

    سلام وخسته نباشید باتوجه به زمینه مساعد برای کشت داروهای گیاهی ازمتقاضیان کشت داروهای گیاهی هستم لطفا راهنمایی فرمایید

  2. با عث مسرت و افتخار اینکه گیاهان دارویی می تواند منشا تولید ثروت برای منطقه مورد توجه قرار گیرد.

  3. علی عباس آبادگر چهارده گفت:

    جای خوشبختی است که منطقه با صفای کاشمر دارای گیاهان دارویی می باشد .و افرادبیمار می توانند از آن استفاده کنند.راستی چرابا وجود اینهمه گیاهان دارویی باید از داروهای شمیمیایی استفاده نمود که هم عوارض زیادی دارد و هم ارز از کشور خارج می شود؟

  4. علی براتی گفت:

    خیلی خوبه که دراین زمینه حرکتی شروع شده

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!