شیخی نژاد: نیروی انتظامی کاشمر برای برقراری امنیت ایام نوروز آمادگی کامل دارد

http://images.hamshahrionline.ir/images/position36/2010/8/police_arm.jpg

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان کاشمر گفت: نیروهای انتظامی این شهرستان برای برقراری نظم و امنیت در ایام نوروز امسال آمادگی کامل دارند.

سرهنگ محمود شیخی نژاد، در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، افزود: برای برقرای نظم و امنیت در سطح شهر و بخصوص در اماکن مذهبی، تاریخی، فرهنگی، طبیعی و تفرجگاه‌های شهرستان، همه اقدامات و تمهیدات لازم صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای تحقق نظم و امنیت کامل مردم و مسافران، علاوه بر افزایش گشت نیروهای انتظامی و امنیتی، در برخی از اماکن پرتردد و مسافرپذیر شهر هم نیرو مستقر می‌شود.

فرمانده منطقه انتظامی کاشمر ادامه داد: افزایش گشت‌های انتظامی هدفمند خودرویی و موتورسوار به منظور پیشگیری از وقوع جرم و برخورد قانونی با متخلفان از دیگر برنامه‌های منطقه انتظامی کاشمر در طول تعطیلات نوروز امسال خواهد بود.

شیخی‌نژاد گفت: از دیگر برنامه‌های این منطقه به مسافران و میهمانان نوروزی، ارائه خدمات مشاوره‌ای و انتظامی به مسافران نوروزی، نظارت جدی و همچنین سرکشی در سطح مناطق تفریحی خواهد بود.

فرمانده منطقه انتظامی کاشمر ابراز امیدواری کرد: تا با همکاری و همراهی مردم و بخصوص مسافران مشکلی در سطح شهر و اماکن مذهبی، تاریخی و فرهنگی شهر وجود نداشته باشد و سفرهای نوروزی به خوبی و خوشی بگذرد.

وی در پایان از شهروندان خواست با توجه به فرارسیدن ایام تعطیلات نوروز، هشدارهای پلیسی در خصوص پیشگیری از سرقت اماکن و منازل را جدی بگیرند.

۳ نظر

  1. مش غلام گفت:

    سلام رییس محترم نیروی انتظامی. سالی که نکوست از بهارش پیداست. شب چهارشنبه سوری جنابعالی و همکاران محترم کجا بودید!!!!!!!

  2. با تشکر از زحمات شما

  3. نیلپر گفت:

    اخبار خوبی بود .ممنون

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!