۱۸ هزار عدد انواع مواد محترقه در کاشمر کشف شد

http://hooch2.persiangig.com/image/9/new_folder/kci7wk.jpg

سرهنگ محمد شیخی نژاد امروز به ایرنا گفت:در پی گزارشهای مردمی مبنی بر توزیع مواد محترقه در سطح شهر توسط یک دستگاه پراید، ماموران خودرو را توقیف و متهم ۲۱ ساله را دستگیر کردند.

وی افزود : در بازرسی از این خودرو ، تعداد ۱۷ هزار و ۶۰ عدد ترقه سیگاری ، ۱۱۰ عدد ترقه کپسولی ، ۱۲۰ عدد ترقه کپسولی پروانه ای و همچنین ۱۲ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر گفت : استفاده ناصحیح از وسایل انفجاری از قبیل ترقه، فشفشه و نارنجک باعث عواقب بسیار وحشتناک و دردناک برای خانواده‌ها می‌شود.

وی بیان کرد: مواد منفجره ترکیبی به قدری حساس هستند که در اثر جابجایی، حمل و نقل، وارد شدن ضربه، رسیدن حرارت اندک و گاهی ارتعاشات صوتی خود به خود، فعال و منفجر می‌گردد.

شیخی‌نژاد با اشاره به اینکه امسال طرح‌هایی در نظر گرفته شده که به مناسبت سال جدید و ایام نوروز و همچنین ایام چهارشنبه آخر سال شاهد امنیت کامل در کل‌ شهرستان باشیم، گفت: نیروی انتظامی طبق روال هر سال در طرح چهارشنبه ‌سوری با عوامل مخل آسایش، امنیت و نظم اجتماعی به شدت برخورد قانونی می‌کند.

وی افزود:با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ازدیاد جمعیت در مراکز خرید به منظور پیشگیری از برخی جرائم توسط افراد سودجو، مردم نکات ایمنی را رعایت کنند.

۷ نظر

 1. بهرام گفت:

  نمدانم بخرم یا نخرم

 2. nima گفت:

  داداش میفروشی؟جوابش رو بیا تو وبلاگم بده دمت گرم

 3. علی گفت:

  ماچرابایدچهارشنبه سوری راچهارشنبه سوزی کنیم

 4. دانیال گفت:

  تتتتتتتتتتتتق! صدای کپسولی.تق صدای سیگارت

 5. آموزش برنامه نویسی گفت:

  با تشکر از مطالب خوبتان

 6. علي گفت:

  خیلی خوب است

 7. تربچه گفت:

  هتمن

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!