عضو شورای شهر کاشمر از تخریب فضای سبز و باغات انتقاد کرد

به گزارش فارس از کاشمر، احمد غزنوی ظهر دیروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر اظهار داشت: متاسفانه هر روز شاهد تخریب محیط زیست اطراف شهر کاشمر هستیم، به گونه‌ای که فضای سبز و باغات زیادی در اطراف این شهر در حال قطعه بندی و تبدیل شدن به ویلا هستند و در این راستا درختان زیادی از بین رفته و یا در حال تخریب هستند.

وی ادامه داد: از منطقه مشهور به حسین‌آباد تا امامزاده سیدمرتضی(ع) اثری از باغات باقی نمانده و همچنین در منطقه کلاته بزی، افراد سودجو در حال صاف کردن تپه‌ها و احداث ویلا هستند که این موضوع تبعات زیست محیطی جدی و غیر قابل جبران به دنبال دارد. غزنوی تصریح کرد: با این وضعیت از چند سال آینده شاهد معضلاتی همچون گرد و خاک و نیز خطر سیل برای شهر کاشمر هستیم. وی افزود: اگر امروز جلوی این تخریب‌ها گرفته نشود، پاسخی برای آیندگان و فرزندان خود نداریم، بنابراین لازم است نهادهای مسئول همچون اداره اطلاعات، فرمانداری، دادگستری، شورا و شهرداری جلوی این اقدامات را بگیرند، در غیر این صورت به محیط زیست کاشمر لطمات جبران ناپذیری وارد می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها