بیش از ۳۰۰ تخلف صنفی در ایام نوروز رخ داده است

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشمر گفت: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل بر بازار در ایام نوروز تعداد هزار و ۵۷۹ مورد بازرسی انجام گرفت که در این راستا ۳۰۴ مورد فرم تخلف صنفی تنظیم شد.

سیدحسن علوی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، ارزش ریالی پرونده‌های تنظیم شده تخلفات صنفی را بالغ بر ۲۸۷ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در راستای اجرای فعالیت‌های نظارتی ضمن جذب و نظارت جهت توزیع کالاهای تنظیم بازار شامل ۱۲۹ تن مرغ منجمد، سه تن گوشت قرمز، ۱۱۵ تن برنج هندی و ۲۵ تن برنج آرژانتین توزیع داخل شهر کاشمر و شهر ریوش، ۵۹ تن برنج هندی در روستاهای تابعه شهرستان و ۱۵ تن روغن ۴٫۵ کیلویی اقدام شد.

وی با اشاره به اجرای گشت‌های مشترک با ادارات تعزیرات حکومتی، فرمانداری، نیروی انتظامی، شهرداری و اتحادیه‌های صنفی جهت تشدید کنترل بر بازار گفت: در حال حاضر در شبکه توزیع و بازار جهت تأمین ارزاق عمومی شهروندان مشکلی وجود ندارد.

علوی در پایان خاطرنشان کرد: در سال گذشته در مورد صنوف انرژی، مبلغ ۴ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال تسهیلات تخصیص یافته که تعداد ۷۹ متصدی واحد صنفی به بانک عامل معرفی و تسهیلات به آنها پرداخت شده است.

۱ نظر

  1. رهگذر گفت:

    چرا خبرهای سایر جراید را نمی زنید؟نه آوا و نه سرو؟نه ایرنا و نه قدس؟
    جناعی کار می کنید؟

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها