شبکه بهداشت و درمان کاشمر دانشگاه علوم پزشکی می‌شود

به گزارش ایسنا:

فرماندار کاشمر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، تا پایان مهرماه شبکه بهداشت و درمان کاشمر تبدیل به دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.

ه گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان،‌ مهدی فروزان خاطرنشان کرد: با موافقت‌های صورت گرفته جهت ارتقای شبکه بهداشت و درمان کاشمر و استقلال از دانشگاه علوم پزشکی، اعتبارات مستقل از وزارتخانه دریافت می‌شود.

 

وی با بیان این‌که در کاشمر جهت تحقق شعار حماسه سیاسی و اقتصادی تلاش‌هایی آغاز شده، تصریح کرد: اگر چه دانشکده پرستاری در دوسال اخیر فعال بوده اما مجوز قطعی آن اخذ و موافقت برای افزایش رشته‌های این دانشکده کسب شده است.

 

فرماندار کاشمر در ادامه با اشاره به این‌که در حال حاضر مطالعات پروژه دو بانده کردن شادمهر به کاشمر انجام گرفته و جهت اختصاص بودجه به هیات وزیران ارائه شده است، گفت: در حوزه فعالیت‌های اقتصادی شاهد فعالیت مرکز تولید ورمی کمپوست در شهرستان هستیم که فعالیتی کم هزینه و اشتغالزا است.

 

نماینده عالی دولت در کاشمر با اشاره به افتتاح شعبه صندوق توسعه ملی در آینده نزدیک در کاشمر ابراز امیدواری کرد، با توجه به پتانسیل‌های منطقه از جمله توانمندی‌های متعدد بخش کشاورزی و معادن غنی بتوانیم در خلق حماسه اقتصادی توفیق یابیم.

 

وی از کسب رتبه اول اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد شهرستان در استان خبر داد و افزود: جهت توسعه کشاورزی منطقه نیز در سال ۹۱ مبلغ ۱۱ میلیارد تومان جذب شده است.

 

فروزان با اشاره به این که جهت خلق حماسه سیاسی که مهم‌ترین آن برپایی انتخاباتی بدون تنش و سالم در خرداد ماه است، همه مقدمات کار فراهم شده، خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات تلاش دارد در راستای مشارکت گسترده مردم با اجرای صحیح قانون امانت‌دار رای مردم باشد.

 

وی ادامه داد: باید آحاد جامعه تجسس و با شناسایی توانمندی‌های کاندیداها افراد شایسته را گزینش کنند.

 

فروزان خاطرنشان کرد: در شرایطی که ایادی غرب و وابسستگان آنها در داخل، از انتخابات آزاد سخن می‌گویند ما باید ثابت کنیم بدون توجه به گفتمان غرب انتخاباتی کاملا سالم و آزاد برگزار خواهیم کرد.

 

وی از کاندیداها خواست شعارهای انتخاباتی‌شان را با گفتمان ولایت تطبیق دهند و در مسیر مورد نظر ولایت حرکت کنند.

 

نماینده عالی دولت در کاشمر با اشاره به این که امسال مردم کاشمراز بین ۶۴ نامزد انتخاباتی که ۵ نفر زن و مابقی مرد هستند ۹ عضو اصلی و سه عضو علی‌البدل را برای شورا انتخاب می‌کنند، گفت: ۱۰۷ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است و مقدمات برپایی انتخاباتی پرشور فراهم شده است.

 

۱ نظر

  1. رضا گفت:

    خدا کند مثل باقی خبرهایی که از ایشان نقل کردید دروغ نباشد و به سرانجام برسد

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها