احداث ۱۰۸شعبه اخذ رأی در کاشمر

فرماندار کاشمر از انصراف سه نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان، افزود: مقدمات برپایی انتخابات از بهمن ماه در کاشمر فراهم شد ودر این راستا ۶ کمیته زیرمجموعه تشکیل و هیات‌های اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری تشکیل شده‌اند و ۴۶۲ نفر شامل ۴۲۹ نفر مرد و ۳۳ نفر زن که از این تعداد ۸۲ نفر برای حوزه شهری و ۳۸۰ نفر برای حوزه روستا ثبت نام کرده اند که از این تعداد تاکنون سه نفر انصراف داده اند.

فروزان گفت: التزام به قانون راه اساسی جلوگیری از بروز مشکل در برپایی انتخابات است.

وی ابراز کرد: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا توسط هیات اجرایی صورت گرفته و ۹۸ درصد تأئید صلاحیت شده‌اند.

وی از تشکیل کارگروه پیشگیری از جرائم انتخاباتی در شهرستان خبرداد و گفت: با تشکیل این کارگروه به صورت مستمر فضای تبلیغاتی شهرستان رصد و با متخلفین برخورد می شود.

وی تصریح کرد: ۱۰۸ شعبه اخذ رأی در کاشمر پیش بینی شده که ۴۴ شعبه شهری و ۶۴ روستایی است و ۱۰۴ شعبه ثابت و چهار شعبه سیار خواهند بود.

نماینده عالی دولت در کاشمر با بیان اینکه۲۵۰۰ نفر در امر برگزاری انتخابات با ستاد همکاری دارند گفت: تمامی دستگاه‌ها مکلف‌اند امکانات مورد نیاز ستاد انتخابات را فراهم کنند.

فروزان با اشاره به نیاز ستاد انتخابات به ۱۰۸ رایانه، اظهارکرد: باید دستگاه‌های اجرایی همکاری لازم را داشته باشند و نیروی انسانی مورد نیاز ستاد و امکانات مورد نیاز را در اختیار قرار دهند و حساسیت انتخابات را درک کنند.

وی اظهارکرد: جهت ایجاد فضای پر شور انتخاباتی برگزاری سخنرانی‌ها و همایش‌های بصیرتی در دست اقدام است تا تمهیدات لازم برای رقابت سالم کاندیداها فراهم شود.

گفتنی است؛ از ۱۶ خرداد ماه مهلت تبلیغات انتخابات شورا اسلامی شهر و روستا آغاز می شود.images

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها